“Пішла зі сльозами”, – жінка з Корабельного району поскаржилася, що продавчиня не лише надурила її, а й облаяла матом

киоск "Три поросенка" (фото из Интернета)

Мешканка міста Миколаєва Людмила Н., бажаючи “побороти якось несправедливість та нахабне ставлення продавчині до покупців», не лише поскаржилася її роботодавцю, розповівши про випадок, що стався 4 грудня біля торгової будки, позташованої поряд з дорослою бібліотекою в Корабельному районі, але й написала до редакції “Корабелів.Інфо”, аби застерегти інших покупців від подібних неприємних ситуацій.

“Є така ковбасна будка під назвою “Три поросенка”, що знаходиться біля арки на проспекті Корабелів, 12. Але річ не про саму будку та ковбасу, а про продавчиню, яка може відкрито не додати 30 гривень, та ще й такою нецензурщиною обкласти, наче це я її надурила… Я перевірила куплений товар на контрольному зважуванні – виявилось, що і там є обман на 2 гривні.

Я звернулася до продавчині з проханням повернути мені гроші і забрати товар, на що ця неврівноважена особа облаяла мене перед іншими покупцями, показавши весь свій запас відбірного мату. Зрозумівши, що вона не має культури, чесності та ввічливості до людей, я забрала все, що купила за подвійну ціну, і пішла зі сльозами.

Потім подзвонила за номерами, які вказані на цій лавці, розповівши про шахрайство продавчині. Мені обіцяли розібратись… Але це мене не заспокоїло, адже я хочу попередити людей, які беруть там товар. Будьте уважні: вас можуть обдурити та виставити дурнем, якщо будете відстоювати свої гроші. За це вас можуть облаяти відбірними матом. Я вважаю, продавець повинен бути чесним та толерантним до людей і не вести себе, як психічно хвора людина. А також не псувати репутацію підприємця», – написала Людмила Н.

Крім того, багато хто з місцевих мешканців скаржиться на сам факт розташування цієї торгової будки біля культурного закладу.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Депутаты от «ОппоБлока» отстояли продление аренды для «будок» по всему Николаеву;

У Сенкевича за год так и не смогли разработать комплексную схему размещения МАФов в Николаеве.