Происшествия

11 лет с конфискацией: житель Днепропетровской области получил приговор за убийство знакомого

Между ними возникла ссора по поводу возврата денег

Цей материал також доступний

Первомайською окружною прокуратурою у суді доведено провину 42-річного мешканця Дніпропетровської області в умисному вбивстві з корисливих мотивів, розбої та незаконному заволодінні транспортним засобом, про що повідомляє пресслужба Миколаївської обласної прокуратури.

У суді прокурором доведено, що наприкінці листопада 2020 року зловмисник приїхав до будинку 64-річного чоловіка, який мешкав в одному з сіл Первомайського району. У ході їх розмови з приводу повернення грошових коштів відбулась сварка, яка переросла в бійку. Чоловік дістав із кишені ніж та наніс близько 4-х ударів потерпілому в область грудної клітини, який від нанесених ударів помер.

В подальшому, щоб ніхто з односельців не помітив того що сталось, зловмисник затягнув потерпілого до будинку, в якому заволодів майном чоловіка та, зачинивши двері на замок, покинув будинок. Також зловмисник проник до підсобного приміщення, де незаконно заволодів транспортним засобом потерпілого – мопедом.

Завдяки чіткій позиції державного обвинувача та достатній доказовій базі провину чоловіка доведено у повному обсязі.

Первомайським міськрайонним судом підтримано принципову позицію прокурора – чоловіка визнано винним у скоєні злочину та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років з конфіскацією майна.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button