Происшествия

Миколаївщину знов піддано масованому ракетному удару з застосуванням авіації

Про поточну обстановку на півдні України

Цей материал також доступний

«Противник в нашій зоні відповідальності продовжує ведення бойових дій на рубіжах, де закріпився», — повідомило ОК «Південь» у неділю, 5 червня. Однак парою гелікоптерів Ка-52 наніс удар по наших позиціях з метою вогневого та психологічного тиску, а пізніше, за підтримки БТРів та танків намагався відновити свої втрачені позиції на напрямку Сухого Ставка й Лозового на Херсонщині. Як результат – нами уражено 6 БТР і танк Т-72. Не маючи шансу на успіх, ворог повернувся на вихідні невигідні позиції.

В районі відбитої у ворога Миколаївки на наш спостережний пост наскочила група рашистів на автівці. Влучними діями наших захисників автівку знищено разом із усім її вмістом. Посиливши повітряну розвідку, ворог одночасно вздовж лінії зіткнення запустив 9 дронов-нишпорок. Одного «Орлана-10» знищено, решта встигли ретируватися до баз вильоту. Ще один БПЛА типу «Форпост» був збитий при спробі розвідати чорноморське узбережжя Одещини.

Миколаїв тільки протягом вчорашнього дня було обстріляно тричі: з РСЗВ «Ураган», артилерією 152-го калібру і 203-го.

Під час нічної атаки з моря ракетами по півдню України, 2 ракети збито силами наших підрозділів над морем, на підльоті до Миколаївщини.

На світанку Миколаївську область знов піддано масованому ракетному удару з застосуванням авіації. 2 ракети збито протиповітряною обороною. З напрямку Чорного моря та з території росії крилатими ракетами повітряного базування атаковано чорноморське узбережжя Миколаївщини, порти та зерносховища. Такі зухвалі дії знов оголюють справжні наміри країни-терористки – псевдо-опікування гуманітарними коридорами та розблокуванням портів – це лише привід отримати доступ до морської інфраструктури України.

Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано 130 вогневих завдань. Авіацією двічі нанесено удари по опорному пункту та скупченню ворога.

Підтверджені втрати противника на півдні України складають 87 рашистів та близько 40 одиниць ворожої техніки, серед яких 4 танки, 4 гаубиці «Мста-Б» і 7 трохи меншим калібром, 2 реактивні системи залпового вогню «Ураган» і «Град», 9 одиниць броньованої та 9 – автомобільної техніки, при чому 2 завантажені боєкомплектом. Додатково знищено ще 2 ворожих польові склади боєприпасів.

В Чорному морі корабельне угруповання противника продовжує загрожувати ракетними ударами з 4 надводних кораблів та 1 підводного човна.

Дотримуйтесь заходів та алгоритмів безпеки, не нехтуйте попередженнями про небезпеку ані з повітря, ані вздовж узбережжя й в прибережних водах. Будьте пильними і свідомими, не допомагайте ворогу поширенням інформації про сили охорони та оборони.

Єдині у прагненні перемоги ми сильні і непохитні!

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button