Происшествия

Жителя Херсонщини розстріляли за відмову пустити до себе жити окупантів з рф

Наразі цей населений пункт - вже під контролем ЗСУ

Цей материал також доступний

Оперативне командування «Південь» повідомило ще одну жахливу історію, яка сталася під час окупації військовими рф одного з сіл на Херсонщині. Так, Тарасюка Ігора Богдановича в селі Пригір’я розстріляли російські окупанти за відмову впустити їх пожити до власної будівлі Тарасюків.

«Боляче згадувати той період часу. Ми всі були наляканими, орки окупували наше село близько місяця тому. Як зараз пам’ятаю, вони їздили по вулицях, заходили в хати, відбирали теплі речі, телефони, цигарки… Більшість місцевих їх проганяла, але знайшовся зрадник українського народу — Руслан Михайлюк, який їм допомагав, показував польові дороги для проходження їхніх колон, та де можна поживитися й заночувати.

Коли ці нелюди прийшли до нас, мій покійний чоловік їх прогнав, сказав, щоб ті забиралися геть зі своїм «руським міром». 11 березня, коли ми почули постріли в селі, побігли до підвалу. Я, мій син, сусідка та її донька забігли до підвалу, мій чоловік забігав до нього, йому не вистачило декількох хвилин, щоб врятуватися. Все відбувалося дуже швидко, спочатку постріли, потім крики, сухий хрип чоловіка, і настала тиша. Ми всі затамували подих і прикинулися мертвими, коли до підвалу спустився орк, то доповів по рації «Всё чисто…» і побіг до своїх. Після цього пролунав гучний вибух (це була граната, кинута орком), але і тут нас Боженька врятував, граната вибухнула на сходах. Ці виродки не дозволяли мені його поховати, лише 14 квітня завдяки благанням моїм та односельців, нам дозволили поховати тіло», — згадує дружина загиблого

Бідолашна жінка не могла втримати сліз та просила військових ЗСУ не покидати їхнього населеного пункту, вона та інші односельчани вдячні українським захисникам за визволення їхнього села від російських окупантів.

«Давіть цих виродків, як клопів!», — сказала жінка.

Наразі даний населений пункт перебуває під цілковитим захистом Збройних Сил України, військові намагаються надати допомогу кожному, хто її потребує.

Підтримаємо наших захисників! В єдності наша сила! Разом переможемо! Слава Україні!

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button