Без рубрики

Медики з Корабельного взяли участь у спартакіаді та отримали кубок за «Найкращу спортивну газету»

Зміцни здоров’я – зміцни країну,
або власним прикладом —
за здоровий спосіб життя!

До Всесвітнього дня здоров’я 4 квітня у фізкультурно-оздоровчому комплексі у мікрорайоні Намив відбулась спартакіада серед медичних працівників закладів охорони здоров’я міста та області.

Організаторами змагань виступили: обком профспілки працівників охорони здоров’я, міська громадська організація ФСТ «Спартак», обласний центр здоров’я.

У спортивному святі взяли участь 8 спортивних команд: обласний центр здоров’я, обласний лабораторний центр держсанепідслужби в Миколаївській області, лікарня швидкої медичної допомоги, міська лікарня № 3, дитяча міська лікарня № 2, пологовий будинок № 1, центри первинної медико-санітарної допомоги №№ 1 та 7. До події долучились і члени родин медичних працівників. Родинне спортивне свято пройшло під гаслом обласного центру здоров’я: «Боротися за здоров’я, а не з хворобами!»

Змагання тривали з 5 видів спорту: медики виборювали перше місце з волейболу, дартсу, настільного тенісу, шашок та у конкурсі спортивних сімей «Веселі старти».

20У сімейному конкурсі «Веселі старти» (змагання проходили в різних вікових групах) взяли участь 20 команд. Найспортивні сім’ї нагороджено кубками, грамотами, медалями та пам’ятними призами. Наймолодші учасники змагань – п’ятирічні Ярослав Баламутько та Юлія Шосток — отримали подарунки та щирі слова подяки за участь у заході.

Узмаганнях з дартсу найвлучніші представники команд: лабораторного центру (І місце), обласного центру здоров’я (ІІ місце), пологового будинку № 1 (ІІІ місце).

У змаганнях з шашок перше місце посіли представники команди лабораторного центру, друге місце – команда центру первинної медико-санітарної допомоги № 4, третє місце – команда обласного центру здоров’я.

У змаганнях з настільного тенісу перше місце виборола команда центру первинної медико-санітарної допомоги № 4, друге місце – команда лабораторного центру, третє місце посіла команда лікарні швидкої медичної допомоги.

Перше місце в найяскравіших змаганнях з волейболу виборола команда міської лікарні № 3, друге місце — команда лікарні швидкої медичної допомоги, трете місце виборола команда обласного центру здоров’я.

11127214 1610504069162933 260186574737217402 n DSC04185

Центр первинної медико-санітарної допомоги № 7 (Корабельний район) отримав кубок за перемогу у конкурсі «Найкраща спортивна газета».

Переможцями спартакіади у загальнокомандному заліку стали: перше місце — спортивна команда лабораторного центру, друге місце — обласного центру здоров’я, третє командне місце посіла команда-дебютант лікарні швидкої медичної допомоги.

Під час спартакіади медичні працівники та їх родини продемонстрували спортивні й інтелектуальні якості, силу командного духу, виявили неабияке прагнення до перемоги, мали чудову нагоду бути власним прикладом своїм дітям.