Ще 144 дитини з Миколаєва вирушили на оздоровлення до Карпат
Діти відпочиватимуть у горах протягом двох тижнів
144 дитини з Миколаєва вирушили на двотижневе оздоровлення до Карпат. Там вони відпочиватимуть серед гір, братимуть участь у розважальних заходах і матимуть змогу психологічно відновитися.
Поїздку організували коштом міського бюджету. Вона є частиною цільової програми оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
На відпочинок вирушили діти військовослужбовців, загиблих захисників і захисниць України, зниклих безвісти оборонців, а також діти-сироти, діти з багатодітних родин та інших пільгових категорій.
Організація безпечного та якісного відпочинку дітей залишається одним із важливих напрямів роботи міської влади.
Завдяки фінансуванню з бюджету Миколаєва цього року запланували оздоровлення майже 800 юних миколаївців у Карпатах.
Від початку кампанії на відпочинок уже вирушили близько 500 дітей.
Раніше ми писали:










