У Миколаєві вантажівка травмувала 77-річну жінку на переході
Постраждалу з тілесними ушкодженнями доправили до лікарні
30 липня близько 12:55 у Миколаєві сталася дорожньо-транспортна пригода за участю вантажівки та жінки-пішохода. 77-річну жінку з тілесними ушкодженнями доставили до медичного закладу.
ДТП сталася в районі будинку 14 на вулиці Великій Морській. У пригоді брали участь вантажівка Renault Premium з напівпричепом під керуванням 35-річного водія та пішохід.
Жінка перетинала проїзну частину по нерегульованому пішохідному переходу.
Слідчі попередньо кваліфікували подію за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Санкція статті передбачає покарання до трьох років обмеження волі.
Поліцейські встановлюють обставини ДТП. Громадян, які володіють будь-якою інформацією про пригоду, просять звернутися за телефонами 063-785-04-20 або 102.
Раніше ми писали:






