Пригоди

Шестеро поранених, дві АЗС і поля у вогні: росіяни атакували Миколаївщину дронами

Російські дрони знову били по цивільних

Упродовж 5 липня та вранці 6 липня 2026 року російські окупанти атакували Миколаївську область ударними безпілотниками типу “Shahed/Гербера” та FPV-дронами. Внаслідок ударів постраждали шестеро людей, пошкоджені дві автозаправні станції, приватний будинок, автомобілі, лінія електропередач і сільськогосподарська техніка.

Про це станом на ранок 6 липня повідомили Миколаївська обласна військова адміністрація, Головне управління ДСНС України у Миколаївській області та Поліція Миколаївщини.

У Нечаянській громаді внаслідок атаки постраждала 49-річна жінка. Її госпіталізували, станом на ранок вона перебувала у стабільному стані середньої тяжкості. Згодом до медичного закладу в іншій області самостійно звернувся 45-річний чоловік. Також пошкоджено будівлю АЗС, де виникла пожежа площею 200 квадратних метрів.

Під час повторної атаки “Shahed/Гербера” у Новоодеській громаді поранень зазнали двоє чоловіків віком 39 і 40 років. Їх госпіталізували, стан обох медики оцінювали як стабільний, середньої тяжкості. Внаслідок удару пошкоджено будівлю АЗС і лінію електропередач, на території заправки спалахнула пожежа площею 15 квадратних метрів.

Обидві пожежі на автозаправних станціях ліквідували підрозділи ДСНС.

У Коблівській громаді після атаки ударних безпілотників пошкоджено приватний житловий будинок і два автомобілі. Інформації про постраждалих там не надходило.

Крім того, протягом доби російські війська п’ять разів атакували FPV-дронами Очаківську та Галицинівську громади. Під час одного з ударів у Галицинівській громаді легких поранень зазнали чоловіки віком 61 і 65 років. Вони відмовилися від госпіталізації.

Внаслідок цієї атаки пошкоджено сільськогосподарську техніку та загорілася жатка комбайна.

Загалом на сільськогосподарських угіддях області виникло 8 пожеж, із яких 5 спричинили російські обстріли. Вогонь охопив 51,5 гектара пшениці на корені, по 5 гектарів ріпаку та гороху. Під час гасіння рятувальникам вдалося врятувати від полум’я ще 440,5 гектара врожаю.

Через атаки, ще тричі горіли поля з пожнивними залишками. Площі займань становили 8000, 2000 і 500 квадратних метрів відповідно. Пожежі фіксували у Миколаївському, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах, а також у місті Миколаєві.

На місці обстрілів працювали слідчі відділу розслідування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту слідчого управління, вибухотехніки обласного главку поліції та слідчо-оперативні групи відділень поліції Миколаївського райуправління.

Правоохоронці здійснили огляд місця події та зібрали речові докази воєнних злочинів рф у рамках кримінальних проваджень за ст. 438 Кримінального кодексу України.

Раніше ми писали:

 

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button