У Харкові чоловік із ножем напав на військовослужбовців ТЦК: один загинув
Нападник утік, зараз його розшукують правоохоронці
У Харкові під час заходів з оповіщення військовозобов’язаних чоловік із ножем напав на військовослужбовців районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Один із них загинув, ще одного госпіталізували.
Про це 26 червня 2026 року повідомили в Харківському обласному ТЦК та СП.
За інформацією відомства, старший групи оповіщення представився громадянину, після чого той раптово напав на нього та інших військовослужбовців, завдавши ударів ножем.
Унаслідок нападу двоє військовослужбовців отримали ножові поранення. Одного з них прооперували, наразі він перебуває в лікарні.
Другий військовослужбовець помер від отриманих поранень.
Після нападу чоловік утік із місця події. Наразі його розшукують правоохоронці.
Обставини події встановлюються.

Раніше ми писали:






👍
Ну если кто-то приходит забрать твою жизнь, "око за око" - единственный путь справедливости.
Разве может быть иначе? Или людей превратили в просто в мясных баранов ?
Защита собственной жизни предустановленное конституционное право, которое не может быть ограничено ни одним режимом в мире
Добре
Чоловік молодець, захистив себе від невідомих виблядків з закритими мордами
Не напав.а відбивався рятуючи своє життя
Достали молодец
Молодец
Не напал а защищал себя
Я также буду защищать себя
Молодець правельно зробив побільше таких
МОЛОДЕЦ 💪💪