Спорт

Миколаївські веслувальники вибороли чотири медалі на чемпіонаті Кіровоградщини

Спортсмени здобули два золота, срібло та бронзу

Цей матеріал також доступний:

Миколаївські спортсмени вибороли чотири медалі на відкритому чемпіонаті Кіровоградської області з веслування на байдарках і каное.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

Змагання відбулися 20 червня 2026 року у місті Гайворон та були присвячені пам’яті воїна-спортсмена Дмитра Рейниша.

Миколаїв на чемпіонаті представляли вихованці Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслувальних видів спорту.

Станіслав Цомпель здобув одразу три нагороди:

  • золото у заїзді каное-двійок на дистанції 200 метрів;
  • срібло у каное-одиночці на дистанції 200 метрів;
  • бронзу у каное-одиночці на дистанції 500 метрів.

Артем Браніште також став переможцем у заїзді каное-двійок на дистанції 200 метрів.

До змагань спортсменів підготували тренери Галина Затуливітер та Олександр Стрючков.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button