Миколаївські дзюдоїсти вибороли 12 медалей на всеукраїнському турнірі
5 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі
У селищі Криве Озеро 20–21 червня відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з дзюдо, присвячений воїнам-героям Збройних сил України. У змаганнях успішно виступили вихованці миколаївської ДЮСШ з єдиноборств, які здобули 12 нагород різного ґатунку.
Про це повідомляє 23 червня 2026 року Миколаївська міська рада.
Золоті медалі вибороли Данііл Ємельянов, Владислав Данішевський, Тимофій Хіморода, Марія Єрьоміна та Лев Точилкін.
Срібними призерами стали Руслана Рябікіна, Адель Рябікіна, Матвій Матвєєв і Тимур Ткаченко.
Бронзові нагороди здобули Микита Половніков, Вікторія Кізілова та Давид Пупирін.

Підготовкою спортсменів займаються тренери Володимир Москаленко, Тетяна Безрук, Світлана Садовська, Євген Дейнега, Володимир Валуєв та Віктор Кізілов.
Вітаємо миколаївських дзюдоїстів та їхніх наставників із вдалим виступом на всеукраїнському турнірі.
Нагадаємо, раніше ми писали:
- Двоє юних спортсменів із Миколаєва підкорили «Дитячу лігу» дзюдо в Одесі
- Пляжна боротьба, дзюдо і акробатика: миколаївські спортсмени підкорюють світ
- Миколаївська дзюдоїстка завоювала золото чемпіонату України
- Дзюдо по-миколаївськи: спортсмени здобули 20 нагород на турнірах в Одесі та Дніпрі
- Миколаївські дзюдоїсти вибороли 10 медалей на турнірі «Південна ліга»





