Пригоди

Після ранкового удару по енергетичній інфраструктурі на Миколаївщині є знеструмлення

Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання після атаки

Цей матеріал також доступний:

Ворожі атаки по області за минулу добу, за повідомленням Миколаївської ОВА, станом на ранок 12 травня 2026 року. Вночі та зранку на Миколаївщині тривала бойова робота. За даними ОВА,  пошкоджень та постраждалих не зафіксовано.

Однак зранку російські війська атакували область ударними БпЛА типу “Shahed”. Під ударом опинилася енергетична інфраструктура. Внаслідок атаки є знеструмлення населених пунктів. Понад 30 тисяч абонентів залишилися без електропостачання. За інформацією обласної військової адміністрації, люди не постраждали. Роботи з відновлення електропостачання вже тривають.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button