Пригоди
"Добре що не в кабріолеті"- Tesla vs тролейбус: у Миколаєві електрокар не пережив зустріч із "рогами"
Розбите панорамне скло даху
Цей матеріал також доступний:
У Миколаєві сталася незвична дорожня пригода за участі електромобіля Tesla та тролейбуса. Під час руху поруч із електротранспортом, за словами власника авто, у тролейбуса вискочив один зі струмоприймачів, які водії часто називають “рогами”.
Після цього струмоприймач ударив по контактному тросу, дроти зірвалися та впали просто на електромобіль.
Автор відео, коментуючи ситуацію, іронічно підписав інцидент.
“Добре що не в кабріолеті їхали”, – підписав автор.
За словами власника Tesla, внаслідок падіння дротів пошкоджено майже весь кузов автомобіля: капот, крила, двері та лакофарбове покриття. Найсерйозніше видиме пошкодження — розбите верхнє панорамне скло на даху.
Нагадаємо, раніше ми писали:
- Легковик підрізав тролейбус і ледь не збив маму з дитиною в Миколаєві
- У Миколаєві тролейбуси стрімко додають пасажирів: 3,5 млн від початку року
- ДТП у Миколаєві: водій легковика не впорався з керуванням і влетів у тролейбус з пасажирами
- ДТП у Миколаєві: водійка “Лексуса” пригальмувала перед пішохідним переходом і отримала ззаду удар тролейбусом
- Графіки руху тролейбусів за новими маршрутами у Корабельному районі






до повної картини щє електросамоката не вистачає
В цему всему водій тесли адекватний
Забадали 😂
This excellent website definitely has all of the info
I needed concerning this subject and didn't know who to ask.
Не ставь машину