Учителі й медики тікають із прифронтових міст: Кім закликає платити більше
"Патріотизм — це добре, але люди мають отримувати більше": Віталій Кім про зарплати у прифронтових регіонах
Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім заявив, що робота у прифронтових громадах має оплачуватись значно краще, адже одного лише патріотизму недостатньо, щоб утримати фахівців у складних умовах.
Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу «Новини.LIVE».
Посадовець наголосив, що у бюджеті-2026 передбачено підвищення зарплат для вчителів, однак для прифронтових регіонів кадрова проблема залишається особливо гострою — люди виїжджають у безпечніші області, адже не мають фінансової мотивації залишатись.
“Я вважаю, що основною мотивацією окрім патріотизму для людей мають бути гроші. Тому ми маємо платити більше тим, хто працює у складніших умовах. І питання вже піднято. Частково уряд його вирішив і зараз піднімається питання підвищення зарплати медикам”, — зазначив Віталій Кім.
Він також повідомив, що міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко розробив окремий пакет підтримки для Очакова, який постійно перебуває під ворожими обстрілами. Завдяки цьому рішенню медикам підвищили зарплати, і до міста почали приїжджати лікарі з інших регіонів.





чому у вас так мало того самого патріотизму...у всіх...
Кого ти чмо закликаєш , ти і є та ЗЕшобла яка зробила все для того , щоб це відбувалось .
В медицині всі підвищення ще залежать від директора лікарні, він може легко ці гроші забрати на підвищення зарплати і премій собі та свому колу, а працівники і знати не будуть, що на них виділялись кошти. Не треба було давати директорам всемогутні повноваження, щоб вони розпоряджались грішми, кому і скільки. Бо це ніхто не контролює і не фіксує
Якщо держава думає що вона платить то нехай думає що люди працюють.
А може у військових теж патріотизм закінчується .то може потрібно підняти рівень виплат в першу чергу військовим .а не тим хто в тилу .лікарі беруть хабарі .вчителі можу додаткові заняття вести платні .а військовий що ще де може заробити щоб утримувати себе і сімью.включіть голові і почнінь думати державно .кретично .спочатку перемога а потім все інше.
4000$ від найпотужнішого
Управлять.