Пригоди

$3300 - і ти «волонтер»: миколаївець налагодив схему перетину кордону для військовозобов’язаних

За скоєне учасникам схеми загрожує до дев’яти років ув’язнення

Цей матеріал також доступний:

Мешканець Миколаєва налагодив схему перетину державного кордону для військовозобов’язаних під виглядом волонтерів, про що повідомив начальник Головного управління Національної поліції України у Миколаївській області Сергій Шайхет.

«$3300 і ти «волонтер», який безперешкодно перетинає держкордон України. Таку схему злочинного бізнесу налагодив 46-річний миколаївець для військовозобов’язаних чоловіків. До незаконної діяльності зловмисник залучив ще трьох знайомих, у тому числі з інших регіонів, де безпосередньо чоловіків призовного віку ставили на облік, як волонтерів, та вносили до бази військової адміністрації задля безперешкодного виїзду закордон», – зазначив він.

Організатора та безпосереднього виконавця затримали.

Нині усім чотирьом фігурантам слідчі вже повідомили про підозри за двома статтями – за незаконне переправлення осіб через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України) та зловживання впливом (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За скоєне фігурантам загрожує до дев’яти років ув’язнення.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button