Пригоди

Неякісне пальне: організатору злочинного угруповання на Миколаївщині "світить" штраф до 170 тис. грн

Вилучене пальне конфіскують або знищать

Цей материал також доступний

Слідчі (детективи) слідчого управління обласного главку поліції за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР НПУ, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури провели масштабну роботу з виявлення та документування нелегального виробництва, перевезення та збуту підакцизних товарів та викрили “схему” реалізації низькоякісного пального в Миколаєві та області.

У ході розслідування правоохоронці встановили, що до її організації причетний директор мережі автозаправних станцій, за допомогою спільників чоловік здійснював виробництво, перевезення та збут низькоякісних нафтопродуктів, зазначає Відділ комунікації поліції Миколаївської області.

10 травня слідчі, оперативники та прокурори провели перший етап спецоперації. Тоді за місцями проживання фігурантів, місцезнаходженням фальсифікованого пального та АЗС вилучили понад 35 тон пального, а також грошові кошти в іноземній та національній валюті загальною сумою понад 1,5 млн грн та чорнові записи.

Також досудовим розслідуванням слідчі встановили постачальників незаконно виготовлених нафтопродуктів, а також бюджетні організації, які закуповували у тіньових ділків нафтопродукти. Відтак з метою відшукання доказів злочинної діяльності учасників угруповання поліцейські провели другий етап заходів. Вилучили близько 25 тон нафтопродуктів.

29 травня на підставі зібраних доказів слідчі за погодженням із обласною прокуратурою організаторові протиправної діяльності – директорові мережі АЗС повідомили про підозру за ч.1 ст. 204 КК України – незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів”, – зазначив заступник начальника ГУНП – начальник слідчого управління Едуард Соловйов.

Нині у кримінальному провадженні триває досудове розслідування, проводиться аналіз вилученої документації, призначено низку експертиз. Встановлюються інші учасники протиправної діяльності, для подальшого притягнення їх до кримінальної відповідальності у встановленому законом порядку.

Варто зазначити, що за цією класифікацією злочину передбачається штраф від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 170 тисяч гривень) з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button