Суспільство

Лавандове поле за 15 хвилин від Корабельного: фотосесії перетворили на збір для військових

За вільний донат, а кошти збирають для 66-ї бригади

Цей матеріал також доступний:

Неподалік Корабельного району Миколаєва, у Галицинівській громаді, відкрили для відвідувачів лавандове поле. Тут можна відпочити та влаштувати фотосесію, а замість фіксованої плати залишити вільний донат на потреби українських військових.

Про нову локацію, до якої від Корабельного району можна дістатися автомобілем приблизно за 10-15 хвилин, розповіла в одному з дописів місцева мешканка Світлана З.:

“Хочу поділитися дуже класною новиною. У нас в Миколаєві є лавандова поля. Знаходиться воно недалеко від Корабельного району, буквально там 10-15 хвилин на машині. Тож, як хто планував собі дуже класну фотосесію, може це організувати. Вхід вільний за донат… Я думаю, це дуже класно, і це поряд з нами”.

Лавандову садибу створила місцева жителька Наталя Пояркова. На її території ростуть близько 3 тисяч кущів лаванди, які квітнуть переважно у червні та липні. Нині сюди приїжджають відвідувачі з Миколаєва, Херсонщини та інших регіонів, щоб зробити фотографії серед фіолетових квітів.

Лаванду господиня висадила у 2024 році на згадку про чоловіка, який загинув на початку повномасштабного російського вторгнення. Її задум полягав не лише у створенні фотолокації, а й місця, де люди, виснажені війною, могли б хоча б ненадовго відновитися.

Розповідаючи про ідею лавандової садиби Суспільному, Наталя Пояркова наголосила, що прагнула створити для громади особливий простір:

“Моя ціль була створити в громаді місце сили. Куди люди приїжджатимуть відновлювати своє ментальне здоровʼя. Ми почали тільки збирати гроші, пару днів тому оголосили про цей пілотний проєкт. Позаду мене ви бачите людей з Нової Каховки, з Херсонської області, з міста Миколаєва”.

Фіксованої вартості входу до садиби немає — відвідувачі самі визначають суму пожертви. Зібрані кошти спрямовують на допомогу українським військовим.

Зокрема, громада збирає 168 тисяч гривень для військовослужбовців 66-ї бригади. За ці гроші планують придбати 14 цифрових систем, кожна з яких коштує близько 12 тисяч гривень і має підвищити ефективність роботи українських дронів. До збору долучаються місцеві активісти та громадська організація “Лупарівські ініціативи”.

Після завершення сезону зібрану лаванду планують не викидати: господиня хоче переробити квіти на косметичну продукцію. Також у майбутньому на території садиби планують облаштувати нові тематичні фотолокації.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

14 комментариев

  1. Мирослав Дмитрієв і що тепер не жити?? Прильоти і в Миколаєві кожного дня, магазини працюють, супермаркети працюють, установи працюють! Що ви під кожним постом про поле це пишете???? Вам заздрісно? Вас ніхто особисто туди за руку не тягне, навіщо ото нагнітати

  2. Мирослав Дмитрієв обов'язково, і в чорноморськ, і навіть на кімбурн скоро поїду 😉

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button