У Миколаєві правоохоронці розслідують смертельну дорожньо-транспортну пригоду за участю автобуса комунального підприємства та пішохода, яка сталася вдень 1 червня 2026 року поблизу торговельного центру “Магелан” на проспекті Героїв України.
За інформацією поліції, близько 14:10 66-річний водій автобуса SOR NB 12, який перевозив пасажирів за маршрутом №1 “мкрн Тернівка – з-д Океан”, здійснив наїзд на 68-річну жінку. У цей момент вона переходила проїзну частину регульованим пішохідним переходом.
Постраждала отримала тяжкі тілесні ушкодження. Медики госпіталізували жінку до лікарні, однак врятувати її не вдалося — від отриманих травм вона померла.
За фактом аварії слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого. Санкція статті передбачає покарання до восьми років позбавлення волі.
Наразі правоохоронці встановлюють ключові обставини трагедії, зокрема на який сигнал світлофора рухався автобус та на який сигнал переходила дорогу загибла жінка.
Відділ розслідування злочинів у сфері транспорту звертається до можливих свідків події. Усіх, хто бачив момент аварії або має записи з відеореєстраторів, просять повідомити інформацію за телефонами: 068-327-44-14 або 102.
Раніше ми писали:
- Транспортне диво для пасажирів: на маршрут №1 в Миколаєві додають ще один автобус
- Збив людину на переході, але до тюрми не піде: як суд Корабельного району оцінив смертельну ДТП
- ДТП на Богоявленському: міський автобус із пасажирами зіткнувся з Toyota
- Криза транспорту в Миколаєві: бракує водіїв автобусів і тролейбусів
- Заснув за кермом – шість людей у лікарні: ДТП з тролейбусом у Миколаєві






