Суспільство

Знову "базар без дозволу": у Корабельному на стихійників склали 12 протоколів

Протоколи передали до адмінкомісій

З 11 по 15 травня 2026 року спеціалісти відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району провели чергові рейди з відпрацювання місць стихійної торгівлі на території Корабельного району міста Миколаєва.

Мета перевірок — не допустити встановлення об’єктів незаконної торгівлі у місцях, де такі точки регулярно з’являються знову.

Рейди проводили за адресами: вул. Самойловича, 24, вул. Металургів, 28-36, вул. Океанівська, 14, пр. Богоявленський, 311, пр. Богоявленський, 342.

За підсумками відпрацювання склали 12 протоколів за ст.152 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення”. Йдеться про порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, а також правил благоустрою територій.

Матеріали для притягнення порушників до адміністративної відповідальності направили до адміністративних комісій за місцем проживання осіб.

Для Корабельного району ця проблема залишається хронічною: рейди проводять регулярно, протоколи складають майже щотижня, але стихійна торгівля все одно повертається на знайомі локації.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button