Суспільство

Живі свідки пекла: у Корабельному районі відвідали ветеранів і колишніх в'язнів концтаборів

Вони пережили найстрашніші сторінки Другої світової війни

До Дня пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років представники Корабельної районної ради ветеранів та адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради відвідали ветеранів Другої світової війни і колишніх в’язнів нацистських концентраційних таборів.

Під час зустрічей їм висловили глибоку шану та подякували за мужність, витримку і незламність духу. Для людей, які пройшли через війну, окупацію, концтабори та післявоєнні випробування, така увага є не лише знаком поваги, а й нагадуванням: їхній біль, досвід і подвиг не забуті.

Ця дата для України має особливе значення і сьогодні, коли наша держава знову протистоїть агресору та захищає право жити вільно на своїй землі. Пам’ять про злочини нацизму, про мільйони загиблих і про тих, хто вижив, залишається важливою частиною національної гідності та відповідальності перед майбутніми поколіннями.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button