Пригоди

Доба під "шахедами": на Миколаївщині п'ятеро поранених і відключення світла

росія знову "воювала" з енергетикою: регіон оговтується після атаки дронів

За повідомленням Миколаївської ОВА, станом на ранок 30 квітня 2026 року, протягом дня та вночі російські війська атакували Миколаївську область БпЛА типу “Shahed”. Під ударом була енергетична та транспортна інфраструктура. Через атаку відбулися відключення електроенергії у частині населених пунктів Миколаївського та Баштанського районів. Енергетики ще з 29 квітня працюють над відновленням.

Внаслідок атаки та падіння уламків у Миколаївському районі постраждали 5 людей. У Миколаєві госпіталізували 49-річного чоловіка. На ранок його стан оцінюється як середньої тяжкості, без погіршень. Ще 3 чоловікам віком 18, 45 та 47 років медичну допомогу надали на місці. Надалі вони лікуватимуться амбулаторно. У Куцурубській громаді поранення отримав 69-річний чоловік. Йому також надали медичну допомогу на місці, від госпіталізації він відмовився.

Окрім атаки “шахедів”, у Миколаївському районі ворог 5 разів атакував FPV-дронами Очаківську та Куцурубську громади. За даними ОВА, внаслідок цих атак постраждалих немає.

Знову росія била не лише по інфраструктурі, а й по звичайних людях. За цифрами ранкового зведення – поранені мешканці області, відключені населені пункти, робота енергетиків після ударів і черговий доказ того, що ворожий дроновий терор для Миколаївщини залишається щоденною загрозою.

Нагадаємо, раніше ми писали:х

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button