Пригоди

20 людей напали на працівників ТЦК під Полтавою, затримано вісьмох

Конфлікт стався поблизу села Нижні Млини за участю представників ТЦК і поліції

Цей матеріал також доступний:

Поблизу села Нижні Млини на Полтавщині вранці 13 березня близько 11:00 стався конфлікт між групою громадян і представниками територіального центру комплектування та поліцією; правоохоронці затримали 8 чоловіків, а 3 військових і 3 поліцейських зазнали уражень у вигляді хімічних опіків.

Про інцидент поінформував Полтавський обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

За повідомленням установи, приблизно 20 людей намагалися заблокувати роботу групи оповіщення, до якої входили військовослужбовці ТЦК та співробітники поліції.

Під час сутички було застосовано сльозогінний газ, унаслідок чого 3 бійці ТЦК та 3 правоохоронці отримали хімічні опіки.

Після прибуття додаткових нарядів поліції дії порушників припинили, а 8 чоловіків, які перешкоджали роботі групи оповіщення, затримали.

ТЦК також уточнив, що встановлено належність до мобілізаційного ресурсу 6 затриманих; нині ці особи проходять військово-лікарську комісію.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

33 комментариев

  1. І що? Ну напали і шо?)) Значить бандюки тцкашні хотіли когось викрасти,а ці відбивали від бур'ят тцкашних.

  2. Поліцаї і тцкашники - проти української нації. Ось хто злочинці! Поліція і ТЦК - приватні компанії, а не державні органи, які створені Законом.

  3. А чоготцкунів не задержують коли вона гурьбою нападають на одного??? Чого етім чмошнікам все дозволено???? Шоб вони всі пощезли тварі.одяг военну форму шуруй на фронт там твож місце

  4. Константин Воронцов почитай шо ти накарлякав??? Якусь несінитницю.прилурок что ли?а ти орк!

    1. Лилька иди на войну , никого не жди , вперёд , а то прийдёт Путин , если ты будешь сидеть дома и отправлять других не желающих воевать ) давай собирайся , ещё не поздно и всех своих близких , родных мужиков захвати , уверен они тебя поддержат

  5. Лилия Белавцева мабуть є на це причина що не хочуть ви не думали про це і про причини відмови це не по одинокий випадок а масовий . Може держава щось нете робить?

  6. Лилия Белавцева Себе та свою родину нехай кожний захищає, а то чомусь одні на війні, інші на дивані...

  7. Лилия Белавцева
    Ви людино, захищаєте?
    Тцк сп, тилові НПУ захищають державу? Ні. Тож...

  8. Оскаженілих тварин завжди знищували, аби убезпечитися .... тецекашники - скажені тварі.

  9. Що військовослужбовці хотіли від цивільних?

    Закон України "Про Збройні сили України"
    Загальні положення:
    Органи військового управління забезпечують неухильне додержання вимог Конституції України стосовно того, що Збройні Сили України не можуть бути використані для обмеження прав і свобод громадян або з метою повалення конституційного ладу, усунення органів державної влади чи перешкоджання їх діяльності.
    Ніякі надзвичайні обставини, накази чи розпорядження командирів і начальників не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій по відношенню до цивільного населення, його майна та навколишнього середовища.

    Посилання на сайті Верховної Ради України
    https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1934-12#Text

  10. І чого вони добилися? Тепер підуть служити. З палицями 20 чоловіка накинулись на працівників ТЦК, а коли їх привели до тями, то кричали, плакали і проситися. А винні кляті провокатори, котрі прославляють таку поведінку. Вони то сидять собі тихо на диванах, а дурні розплачуються.

  11. Юрий Демченко Люди просто бояться смерті. Бо на війні можуть вбити. То ж і ховаються , і в своєму страху доходять до того, що готові ближнього свого вбити, аби не йти воювати.

  12. бандгрупіровка поліцаї перемогли в цій нерівній схватці і нагло показали хто на районі головний криміналітет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button