«Сфінтив і спетляв»: у Миколаєві директори комунальних підприємств зійшлися в публічному скандалі
Погрози, образи і «стрілка»: комунальний скандал у Миколаєві перейшов межу
У Миколаєві спалахнув гучний публічний конфлікт між чинним директором комунального підприємства «Миколаївкомунтранс» Андрієм Вецалом та колишнім директором КП «Миколаївпастранс» Дмитром Тесленком. Суперечка вилилася у відверті образи, погрози та пропозицію «з’ясувати стосунки» під час святкування дня народження міського голови Олександра Сєнкевича.
Конфлікт розгорівся під дописом Дмитра Тесленка у Facebook, де він висловився щодо новопризначеного керівника КП «Миколаївкомунтранс», який, за його словами, фігурує у базі «Миротворець». У своїй публікації Тесленко заявив, що новий очільник підприємства нібито перетинав кордон з росією, а також висловив обурення тим, що ані Дмитро Даниленко, ані міський голова Олександр Сєнкевич не надали пояснень щодо нерухомості, придбаної під час окупації, та активності членів родини у заборонених в Україні соціальних мережах. Роздуми ексдиректора у коментарях жорстко розкритикував директор Андрій Вецало, який звинуватив Дмитра Тесленка у зловживаннях під час роботи на комунальному підприємстві, після чого перейшов на відверті образи та прямі погрози:
” Ось читаю тебе, Дімка, і думаю: ти сфінтив із Березанки (Дмитро Тесленко до призначення директором пастрансу працював начальником відділення поліції у Березанці, — прим.), звідси думаєш спетляв? Ти чорт, торгуючий не своєю душею навіть, ти здавав паливо, накладні по запчастинах підробляв, яка ж ти нахабна мразь. Ти не честь маєш, ти гівно. Ти нас усіх, хто працює зараз, спробував прирівняти до себе. При зустрічі приб’ю, бійся, гад, — написав Андрій Вецало.
На ці слова Дмитро Тесленко публічно відповів, звернувши увагу на тон та мову спілкування директора комунального підприємства.
“Андрій Вецало, ну якщо директор КП Миколаївської міської ради так топить під постом про наявність особи у базі «Миротворець», активність родичів у заборонених соцмережах, ще й мовою окупанта — це багато про що говорить! Дійсно, мені з такими, як ви, не по дорозі!”, – Дмитро.
Після цього Андрій Вецало продовжив конфлікт, натякаючи на попередні етапи кар’єри Дмитра Тесленка та знову вдаючись до образ.
“Дмитро Тесленко, ти нормальний взагалі? Тобі за Южний розповісти? Пиши, людям правду або не пиши взагалі. Про кар’єру свою розкажи, честь маю”, – Андрій Вецало.
На закид про використання російської мови Андрій також публічно відреагував, пояснивши своє походження та родинні зв’язки.
“Так у мене дядько в Севасі вчився, по мамі я наполовину росіянин, у мене родичів на тому боці дохрєна і більше. Але ні з ким не спілкуюся. Тобі, дурі, пояснюю: ти нас, які працюють, за кого маєш?”, – пояснюючи свою позицію у коментарях.
“Знаєш, ти там про шлях сказав, ну от реально, крім наліпок на автобуси, ну немає нічого, за що можна подякувати, — написав Андрій Вецало.
Крім цього, у коментарях Вецало назвав Дмитра Тесленка «провокатором» та «чистим мусором», заявивши, що той нібито надсилає йому SMS-повідомлення:
“І ще, це провокатор, він мені шле смс для того, щоб написати заяву. Чистий мусор”.
У відповідь Дмитро Тесленко заперечив звинувачення у провокаціях:
“Провокації нуль, пане Андрію. Тільки порада”.
Окремий резонанс викликала заява Андрія про готовність до особистого з’ясування стосунків. Він запропонував зустрітися під час святкування дня народження Олександра Сєнкевича, якому 4 лютого виповнилося 44 роки:
“Дмитро Тесленко, завтра на дні народження О.Ф. Хороша порада, завтра мене і підлікуєш, боксерчику”.
Втім, Дмитро відповів, що на святкування його не запрошували:
“Андрій Вецало, без запрошення іменинника не ходжу на ДН!”.





какие дегенераты ..... до сих пор по понятиям живут .Нормальные города развиваются.Приходит инвестор а тут засела банда уродов
В не хоче директор коммунтранса розпитати у своїх підлеглих чому другу неділю сміття не вивозиться з приватного сектора.
Це вжэ дуже цікаво стаєMedia: https://scontent-fra3-2.xx.fbcdn.net/v/t39.1997-6/106823040_953856961743328_2605604044035726523_n.png?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=23dd7b&_nc_ohc=eLrSzohQVeIQ7kNvwFyA0Wv&_nc_oc=AdmGCM4mZxj2VJOQ7CqAyqq5A-T7wuQ-TtdcglqeuWekpTxuBhKE4RRM-zzIBdOw_ab_5AOnZssx3kuIchifq_cS&_nc_zt=26&_nc_ht=scontent-fra3-2.xx&edm=AOerShkEAAAA&_nc_gid=HeGM1vbuXqqYA1DAjEY38Q&_nc_tpa=Q5bMBQFiseilamKWFbJ-X-LAZuiuRkUaSc8If6zUsEbz23-LdJTtyhivPq5ugvW7H0aRH1wNMffoOvRFgQ&oh=00_AfvwEMPXAl5x6y1h6XuH_svU1Ep3chc6OL6wJQSteWclJg&oe=6989A085
А на фронті не хочуть зустрітися?..От там би і показували свої навички захишатися...тільки від ворога,а не тут один перед одним...
Nina Lesyk Для них немає війни,просніться нарешті, війна для бідних.В кого є кошти, відкупиться.
Место встречі не міняють?🙆♀️
Вважаю: запитання до обох зі сторони ДБР знайдуться.
Не треба біло, мабуть, у площину громади переводити... Ц! Наразі таке коєця в Україні, і ,власне з нацполіцією... Як то вирішиться? дбр знає... А якщо не знає- нагадаймо, співпоставемо: слова, факти... Загралися, хлопці..
ОПЦ🤔У Меня очень много вопросов к управляющему по вывозу мусора.
Но, вот беда☝️ застать на рабочем месте его и зама нет возможности .
Красивая молодая девушка работает у них юристом...
Одно удовольствие было с ней пообщаться.
Надеюсь на встречу как снега сойдут☝️ Думаю ,что все будут живы😊
Ігор Топчий Ви впевнені, що йому це, цікаво...
Валентина Макаренко ні конечно, зовсім не цікаво, і зовсім не впевнений.
Долго дрались они
На крутом берегу......
Боже николаевские быки снова прославились ребята что рога давят голову. Телку не можете поделить что ли? Типа дуэль....так на дуэль вызывали что б защитить честь а вы понятия не имеете что это такое .вам по сколько лет малыши? Письками померяйтесь для начала...у кого длинный тот и прав и успокойтесь .и это наши "посадовци" кто ж такую шушару назначает такие же письки......одни Члены..вокруг а толка нет....позор быдло колхозное вылезло на стульчик и некому его с того стульчиков свалить.а мы как овцы терпим это..во что мы превращаемся кого содержим своими налогами и неплохо содержим.....это быдло пригодилось бы на 0...там бы показали свою прыть или наоборот обосрались....это тут мы Херои....да малыши?
На війну .Але ж: не царское ето дело .
Жах...нічого не міняється.....
Жах!
Не смішіть людей не показуйте що в нас працюють ДБР СБУ І поліцмени
.Злодій злодію око не виколе. А цей що прийшов на його місце чим кращий злодій?Це не ви злодії смієтесь з народу рано чи пізно є БУМЕРАНГ.
Хуже базарных баб, что уже говорить о простых слоях населения.
Головне, що гарно відсвяткували за міські кошти
Ну,мэр доруководился!
Чому Голови громад де таке відбувається - не визнають свою відповідальність та причетність до цього та добровільно не складають свої повноваження?
В кожній громаді є той - хто називає себе господарем міста.
Так до прикладу : по кожному населеному пункті в Україні йде зумовлена ,,травля тварин,, - ,,безпритульні тварини,, помирають в муках, а адміністрації дурня вмикають.
Як би не було : ,,солідарність до тварин - робить людину людиною,, , отож ця вказівка до мерів - було не більше як провокація стосовно наявності в них Волі та людського.
Ось кому зараз потрібні такі посадовці : які не вміють тримати людський фасон та тим паче не мають Волі?
Зараз кожна громада де були отруєння тварин в цьому році - до корита жодного підара не допустять.
Чи вони того не розуміють та досі мають надію що далі триматимуться за корито - за рахунок тих рабів ,,комунальників,,?
Лише ,,комунальники,, (двірники) за вас весь цей час обирали кандидатів - адже немає їм рівних колективів за кількістю осіб та підверженні до маніпуляцій - як преміальної мотивації а зараз бронею (безвольові раби).
Нахуй мені така влада за вказівкою якої хитається мій статус як людини в Природі загалом?
в Маріуполі треба було свою міць та силу показувати, а не в Миротворці вступати ..а зараз ви герой????
Я так розумію, що в місті вже всі проблеми вирішено, війна скінчилася, містяни живуть у комфортному місті, працюючи на місцевих підприємствах малих та великих та отримуючи гідну зарплатню. Бо іншого пояснення всім цим містечковим політичним публічним розбіркам я не можу знайти. Мабуть місцевим чиновникам да директорам КП (діючим та колишнім) більше нема чим займатись. Сумно та вчергове прикро все це читати та спостерігати за тим, що роблять з містом. І найсумніше те, що всім "компетентним органам" взагалі начхати на всі "подвиги" місцевих керманичей всіх рівнів. Мда...
Андрей Бочкарев ДБР знає, але суд вже відпустив заочно за відсутності доказів
Очкарику хлеборезку отрихтовать.
Два УЕБИЩА,ТОЛЬКО МОГУТ ПИЗДИТЬ,ИБОЛЬШЕ НИ-ЧЕ-ГО!!@@@
Не поделили бабки которые стырили обоих мобилизировать или тцкуны только нищих и доходяг мобилизируют ?
Вецало пішак Брижатого й готовий, як тузік грілку рвать всіх, хто проти сірого КАРДИНАЛА ПІЗДІНГУ✊😂😂😂
Щурі при владі то сором для інертного народу!
#сенкевичананари
Куда вообще смотрит Ким??? Это капец,
Вроде взрослые люди
У дбр волоси дибом встануть, коли їх перевірять..
Але всі ці роки ніхто не перевіряв..