Суспільство

Франція передасть Україні 150 генераторів і 71 млн євро на відновлення

Постачання обладнання заплановано на 2026 рік, кошти підтримає проєкти реконструкції критичної інфраструктури

Цей матеріал також доступний:

Франція оголосила про передачу Україні 150 генераторів та виділення на відбудову 71 мільйона євро у 2026 році — про це під час засідання міжурядової комісії в Києві заявив міністр торгівлі Ніколя Форісьє; за його словами, загальний обсяг допомоги за два роки може досягти 200 мільйонів євро.

Метою траншу з обладнання та коштів названо оперативне вирішення проблем із відновленням критичної інфраструктури, зокрема в умовах очікувано складної зимової експлуатації мереж і обʼєктів.

Розподіл фінансування планують проводити через конкурс проєктів на платформі DREAM, де французькі компанії у співпраці з українською владою визначатимуть пріоритети та отримувачів коштів.

Паралельно з оголошенням допомоги офіційно стартувала Французько-українська рада підприємців, а також підписано кілька меморандумів про технологічну співпрацю, що мають на меті локалізацію виробництва, впровадження штучного інтелекту для дронів та роботи з розмінування.

У підписаних угодах також передбачено спільні проєкти з видобутку критичних мінералів, які мають зменшити залежність від країн-монополістів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

15 комментариев

    1. Ирина Котова передадуть генератори,а потім вже в Україні ми іх купимо в епіцентрі

  1. Людмила Димчогло не знаю, та мені це байдуже яке йому діло, я ж тобі задав конкретне питання щоб почути відповідь, а не якусь мокшанську маніпуляцію 😏

  2. Mykhailo Stepanov я маю генератор,бо живу в країні де дебіли обрали собі подібне воШдя

    1. Иван Зарецкий чуєш ти підстілка зеленої нечесті на хуй пішов на передову де мій чоловік. Чого ти мерзота не захищаєш найкращого? Га? Тварь конченна

  3. Ніхто нічого не дасть просто так і треба це зрозуміти накінец!!!Україна вже в таких боргах що діти які лише мають народитись вже винні гроші... А при цьому всьому корупція та схематоз в Україні зашкалює!!!Були би гарні керівники то Україна була би одною з найбагатших країн!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button