Пригоди

Дитину збила поліціянтка — батька наступного дня мобілізували: збіг чи розправа?

Татарбунари: поліціянтка збила 7-річну дівчинку на переході, а батька постраждалої наступного дня відправили до ТЦК

Цей материал також доступний

У місті Татарбунари Одеської області трагічний інцидент сколихнув громадськість. 29 квітня 2025 року на центральній площі міста співробітниця поліції за кермом легковика збила на пішохідному переході 7-річну Софію Сухолиту.

Про це повідомила мати дитини, Тетяна Коновалюк, на своїй сторінці у соцмережах.

Вона заявила, що за кермом перебувала співробітниця поліції Аліса Маркович, яка в момент аварії була відволікана мобільним телефоном і не помітила дитину.

За словами Тетяни, її чоловік, Олександр Сухоліта, стояв на узбіччі і спостерігав, як його донька переходить дорогу. У момент, коли Софія була вже на середині переходу, машину винесло прямо на неї.

«Коли моя дочка переходила дорогу по зебрі, чоловік бачив це на власні очі. Машина збила Софію і протягнула її близько 11 метрів до наступного пішохідного переходу», — розповіла Тетяна Коновалюк.

За її словами, батько дитини кричав водійці, щоб та зупинилася, бо спершу вона навіть не зрозуміла, що збила дитину. Лише після його крику автівка зупинилася, і він особисто витягнув доньку з-під лівого колеса.

Водійка не викликала ані швидку, ані поліцію, як це передбачено законом. Викликати правоохоронців та медиків довелося Олександру самому.

Вже наступного дня, 30 квітня, Олександр пішов до поліції як свідок оформляти документи. Але несподівано його доставили до Білгород-Дністровського ТЦК. Там у чоловіка стався гіпертонічний криз, через що його терміново госпіталізували.

«Мій чоловік хворіє на гіпертонію з 2018-2019 років. 1 травня вночі його забрали до лікарні через різке погіршення стану», — додала Тетяна.

Попри це, за її словами, працівники ТЦК та поліції ще у лікарні намагалися повернути його назад до центру комплектування.

Одеський обласний ТЦК та СП підтвердив, що чоловік був доставлений до них законно, адже, за їхніми словами, він перебував у розшуку через порушення законодавства про військовий обов’язок (ст. 210 КУпАП). У заяві наголосили, що під час перебування в ТЦК Олександра направили на проходження військово-лікарської комісії, і вже там він поскаржився на погіршення самопочуття.

«Бригадою екстреної медичної допомоги його госпіталізували. Жодних заходів фізичного примусу не застосовувалося. Дії здійснювалися в рамках закону», — йдеться у повідомленні ТЦК.

У ТЦК також заявили, що ситуація з ДТП і мобілізацією не пов’язані між собою. Щодо ДТП справу має розслідувати поліція.

Ще одна заява ОТЦК стосувалася інформації про те, що Олександр нібито багатодітний батько. У центрі уточнили, що під час складання протоколу чоловік не надав документів, які б це підтверджували, і що одна з трьох дітей перебуває під опікою іншого з батьків. Тому підстав для відстрочки немає.

«Служба в ЗСУ — це не покарання, а громадянський обов’язок», — підсумували у ТЦК.

Нагадаємо, щодо Аліси Маркович складено адмінматеріали за ст. 124 та ч. 1 ст. 126 КУпАП. Водійку відсторонили від служби на час розслідування.

Читайте новини першими

Связанные статьи

3 комментариев

  1. Это Украина, че вы хотели от клоунской власти ? Хотели смеяться, вот вам и дали возможность уже 6 лет наблюдать за кварталом вживую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button