Пригоди

Провокації від мешканців: 48 пожеж за добу, п'ять з них - у Миколаєві

Площа пожеж на Миколаївщині 10 липня 2024 року перевищила 87 га

Цей материал також доступний

Ні застереження рятувальників, ні жахлива статистика, та навіть новини про те, що горючий сухостій знищує оселі громадян та їх майно, не зупиняє населення від того, щоб утриматись і не провокувати пожежі, – бідкаються рятувальники Миколавщини, повідомляючи сьогодні про пожежі в області за минулу добу.

Так, 10 липня 2024 року в області (в усіх її районах) зареєстровано 48 пожеж. 46 разів палала суха трава, чагарники на відкритих територіях, пожнивні залишки та в одному випадку – тюки соломи на території приватного домоволодіння. Під загрозою знову опинились життя наших мешканців, адже під вогонь потрапили 8 господарчих споруд, покрівля дачного будинку.

Професійними діями вогнеборців врятовано 11 житлових будинків, 5 дачних будинків та ще 7 господарчих будівель на територіях Мішково-Погорілівської, Ольшанської, Новоодеської, Галицинівської територіальних громадах Миколаївського району, Казанківської ТГ Баштанського району. Площа пожеж перевищила 87 га.

На всі випадки забезпечено оперативне та професійне реагування співробітників Служби порятунку. Від ДСНС працювали 170 вогнеборців, 45 одиниць техніки, відділення місцевих пожежних охорон “Шевченкове”, “Привільне”, “Первомайське”, “Пересадівка”, “Широколанівка”, Галицинівський загін МПО. Також в гасінні рятувальникам допомагало місцеве населення. Для підвозу води залучався транспорт від приватних підприємств та фермерських господарств.

В самому Миколаєві, за повідомленням міськради, за минулу добу сталося 5 пожеж на відкритих територіях.

Нагадаємо: в Миколаєві встановлено найвищий V клас пожежної небезпеки. Будьте обережні!

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button