КультураСуспільствоТема дня

"Пусть я буду предателем, но мой сын будет расти с папочкой", - актор "95 кварталу" виїхав у США

Чому Руслан Ханумак обрав США замість захисту України?

Цей материал також доступний

Український ведучий та актор Руслан Ханумак, який днями ошелешив новиною про виїзд в США, пояснив, чи порушував закон під час перетину кордону.

Зірка “Кварталу” оприлюднила на своїй сторінці в Instagram відео зустрічі з 6-річним сином. У підписі до ролика він зізнався, що давно чекав на цей момент і, передбачаючи майбутній хейт, заявив, що не боїться за свою репутацію:

“Никакой климат и пальмы, образование и условия жизни, и даже воспитание и любовь Мамы не заменят детство с отцом… Пусть я буду в глазах многих предателем, но мой сын будет расти с папочкой. Мы снова вместе ❤️”

У своєму фотоблогу Ханумак відверто поділився подробицями і зазначив, що виїхав він з України через медичні показники. Зокрема, актор має гострі симптоми астми. До того ж, за словами Руслана, він одразу пройшов ВЛК та МСЕК.

Руслан Ханумак:

“Випустили” мене офіційно, бо закони я не порушую. Коли закон про мобілізацію набув чинності, я одразу пройшов ВЛК та МСЕК. Не висвітлював ці речі, як відомі блогери, лише тому, що не вважав за потрібне робити з цього концертну програму. Ніколи не думав, що страшна хвороба з двох років у формі астми мені колись, як би це не прозвучало, зіграє на руку і дозволить побачитися з дитиною. Всі мої близькі, друзі, знайомі, колеги знають про постійний сальбутамол (аерозольний препарат – прим. ред.) у моїй кишені та періодично астматичні напади. Та у нас в сім’ї це від діда по мамі і кому треба сказати “дякую” за виїзд, так це не Президенту, з яким ми разом працювали тільки на передвиборчій кампанії, а покійному діду Арто…”

Реакція Студії “Квартал 95”

Студія “Квартал 95” опублікувала офіційну реакцію на виїзд коміка Руслана Ханумака з України, оскільки раніше їх пов’язувала співпраця. Компанія пояснила, що користувалася послугами скандального українця до повномасштабної війни, але не наймала його в штат.

“Квартал 95”:

“Щодо вчинку Руслана Ханумака, новина про якого розлетілася по 3MI. Хочемо зазначити, що Руслан Ханумак ніколи не був штатним працівником Студії “Квартал 95″. Студія раніше співпрацювала з Русланом як зі сценаристом, режисером та актором тільки на умовах договорів замовлення”.

Довідка

Руслан Ханумак – актор «95 кварталу», який був активним учасником виборчої кампанії Володимира Зеленського на виборах президента України. Минуло пʼять років як Ханумак допоміг другу стати президентом, але жити та захищати країну під керівництвом Зеленського Ханумак не захотів, і тепер він вирішив залишити Україну. Допис Ханумака чітко виставляє пріоритети – для нього “Слуга народу” це був просто дуже успішний бізнес.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button