Суспільство

"Уряд відмовив у наданні коштів на будівництво водогону в Миколаїв", - Мустафа Найєм

На відповідній нараді 27 березня 2024 року цю відмову особисто озвучив міністр фінансів Сергій Марченко

Цей материал також доступний

Уряд відмовив у наданні коштів на фінансування будівництва ділянок Миколаївського водогону. Про це розповів в інтерв’ю «Економічній правді» колишній голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.

“На відповідній нараді 27 березня 2024 року цю відмову особисто озвучив міністр фінансів Сергій Марченко у присутності премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, голови ВЦА Миколаївської області Віталія Кіма та мера міста Миколаїв Олександра Сенкевича“, – заявив Найєм.

За його словами, доручення щодо будівництва водогону у Миколаївській області та пошуку необхідних коштів було підписано Премʼєр-міністром 28 березня 2024 року року. Зокрема, одразу після отримання доручення команда Агентства відновлення разом з Міністерством відновлення почали відповідні перемовини з Європейським інвестиційним банком.

В рамках перемовин була ухвалена можливість переглянути програму муніципального розвитку ЄІБ для перенаправлення коштів на будівництво водогону, стверджує Найєм.

“Що важливо, ці перемовини відбулись за участі представників Міністерства фінансів. Щобільше, Міністерство фінансів, відповідно до звернення Мінінфраструктури від 25.04.2024 №5421/24/14-24, листом від 26.04.2024 №19030-15-10/13604 надіслало Європейському інвестиційному банку пропозиції щодо реструктуризації спільного інвестиційного проєкту “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”, зокрема, в частині потенційного спрямовування коштів в рамках зазначеного проєкту на забезпечення водопостачання міста Миколаєва”, – зазначив він.

На момент його звільнення вже готувались технічне завдання на проведення процедури закупівель. Але через тиждень після прийняття постанови про будівництво водогону Олександр Кубраков був звільнений, а новий міністр, та профільні заступники, які мали продовжувати перемовини і переглядати програму, досі не призначені.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Читайте новини першими

Связанные статьи

6 комментариев

  1. Не знаю как насчёт воевать,ну денег точно нет,чтобы оплатить за водичку,а носить руками третий год подряд как-то нету уже сил.

  2. Да пока мэр этот так и будет он очень любит деньги особенно чужие и его окружение такое же пусть бы они воевали да с ворами тоже нужна война но не могут у всех рыльце в пуху

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button