СтаттіСуспільствоТема дня

Не довіряють покупцям? Мешканці Корабельного про відсутність кас самообслуговування в супермаркетах району

Чи потрібні каси самообслуговування у супермаркетах? - питали у місцевих

Цей материал також доступний

В Корабельному районі міста Миколаєва – декілька супермаркетів. Яка в них ситуація із чергами – дивилася журналістка Кorabelov.info.

“АТБ” по пр. Богоявленському, 342/5. Людей тут завжди дуже багато, каси практично всі працюють. Через великий потік людей черги є. Думки про відсутність кас самообслуговування – різні. Покупці, які стоять у черзі, майже всі “за”, бо з такими касами було би зручніше (адже переважно терміналом і розраховуємося!). А так – стоять люди в черзі, морозиво тане, час наявності світла спливає, черга все додається… А тут ще касир несподівано ставить табличку “Каса не працює”, і ти йдеш до іншої каси, в нову чергу… А от охорона на наше питання каже: “Ні, це буде незручно, бо є недовіра до людей, і ще потрібно буде комусь стояти поряд з касами самообслуговування”.

“МІДА” по пр. Корабелів, 14 – один із найбільших магазинів у нашому районі, але й тут немає каси самообслуговування. Чому? На це запитання нам відповіла одна з працівниць: “Оскільки в нашій мережі магазинів не використовуються каси самообслуговування. Хоча це було би зручно. І ми із задоволенням передамо ваше прохання адміністрації. Покупці, які були в магазині під час нашого візиту, теж підтримали цю ідею.

"Міда" в ТЦ "Депо't"
“Міда” в ТЦ “Депо’t”

“ЕКО-маркет” по вул. Океанівській, 41: працюють переважно пару кас, черги періодично бувають.

На питання щодо облаштування каси самообслуговування охорона відповідає, що так було б зручно. А от касир взагалі не підтримала цієї ідеї, висловлюючи недовіру до людей. Вона вважає, що люди будуть обманювати, та й взагалі “наклацають там ще щось…”

Покупці в черзі, навпаки, підтримали цю ідею. Ось стоїть жінка з однією булкою хліба в руках, чекає, а так вона на касі самообслуговування сплатила би за придбаний товар і не затримувалася б надовго…

Наші читачі також поділилися своїми думками в соцмережі:

“Дуже крута штука! Може, колись будуть! Це дуже зручно”, – вважає місцева мешканка Ольга.

“Щоб не крали, як в інших супермаркетах”, – пояснює відсутність кас самообслуговування в Корабельному районі Анна.

“Ага, у нас народ винахідливий, і як обійти шматок заліза з проводами – це питання короткого проміжку часу. Просто зараз, коли немає роботи, мало грошей у людей, напевно, не час. Можливо, я помиляюсь…”, – вважає Олександр.

“Велмарт” давно з ними, “Аврори” теж з касами самообслуговування, і якщо вони досі є, значить, і сенс у них є. Це набагато зручніше, ніж з деякими касирами мати діалог”, – зазначив В’ячеслав.

А Ви як думаєте? Пишіть в коментарях!

Читайте новини першими

Связанные статьи

3 комментариев

  1. Так надо ее поставить рядом с кассой самообслуживания будет контролировать 😂😂

  2. От через таких тупих "наклацають там щось", потрібні каси самообслуговування, щоб їх не чути, не бачити.
    А "не довіряють" - це сумнівно, бо каси самообслуговування стоять до рамки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button