Спорт

Миколаївські спортсмени вибороли 9 ліцензій для участі у XVIІ Паралімпійських іграх

Пишаємося та бажаємо перемоги!

Цей материал також доступний

Паралімпіада-2024 у Парижі відбудеться з 28 серпня по 8 вересня 2024 року. Україну на цих іграх представлять спортсмени з Миколаєва у чотирьох видах спорту: парне плавання, фехтування на візках, парна легка атлетика та парний настільний теніс. Цю інформацію оприлюднив Миколаївський Інваспорт. Дехто зі спортсменів прославляють і Корабельний район, адже тут тренувалися, й зараз працюють під наставництвом тренерів з СКПБ “Водолій”.

Пара плавання:

 • Гонтар Анна (20 років) – МСУМК, бронзова призерка XVI Паралімпійських ігор у Японії, багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів світу та Європи. Тренують Анну ЗТУ Ільїн Микола, Сальнікова Олена.
 • Паламарчук Сергій (35 років) – МСУМК, триразовий бронзовий призер ХV Паралімпійських ігор у Бразилії, учасник XVI Паралімпійських ігор у Японії, багаторазовий переможець і призер чемпіонатів світу та Європи. Тренується у ЗТУ Ільїної Тетяни.

Миколаївські плавці Ангеліна Мальцева і Дмитро Василенко, вперше візьмуть участь у Паралімпіаді.

 • Мальцева Ангеліна (20 років) – МСУ, багаторазова переможниця чемпіонатів і Кубків України, учасниця чемпіонату Європи у Португалії. Тренує спортсменку Козленко Андрій.
 • Василенко Дмитро (32 роки) – МСУ, багаторазовий чемпіон України, учасник чемпіонату світу та Європи. Дмитро тренується у ЗТУ Вдовиченка Геннадія, Воронцової Оксани.

Фехтування на візках:

 • Науменко Олег (38 років) – МСУМК, бронзовий призер ХV Паралімпійських ігор у Бразилії, учасник XVI Паралімпійських ігор у Японії, багаторазовий призер Кубків світу, чемпіонатів світу і Європи.
 • Серьоженко Дмитро (34 роки) – МСУМК, дебютант Паралімпіади-2024. Дмитро – чемпіон світу, призер Кубків світу та чемпіонатів Європи.
  Тренують пара фехтувальників ЗТУ Яновський Геннадій, Дорошин Олександр і Христик Володимир.

Пара легка атлетика:

 • Цвєтов Ігор (30 років) – ЗМСУ, дворазовий переможець XV Паралімпійських ігор у Бразилії, дворазовий срібний призер XVI Паралімпійських ігор у Японії, багаторазовий чемпіон і призер чемпіонатів світу та Європи. Ігор – спортсмен Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з легкої атлетики, тренується у ЗТУ Деркача Віктора.

Пара теніс настільний:

 • Косміна Наталя (41 рік) – МСУМК, чемпіонка ХV Паралімпійських ігор у Бразилії, багаторазова призерка чемпіонатів світу, Європи та міжнародних турнірів.
 • Шинкарьова Ірина (19 років) – МСУ, багаторазова переможниця і призерка чемпіонатів та Кубків України, призерка міжнародних турнірів. Ірина – наймолодша учасниця від Миколаївщини, вона вперше прийме участь у Паралімпійських Іграх.

Наталя і Ірина тренуються у Миколаївській спортивній школі для дітей та юнацтва з інвалідністю.

Кожен спортсмен є нашим героєм

Паралімпійці з Миколаєва отримали 9 ліцензій

Читайте також:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button