ЕкономікаСуспільство

Україна запросила аварійну допомогу з енергосистем трьох країн Європи

2 липня 2024 року запланований імпорт з п’яти країн

Цей материал також доступний

Головна причина застосування заходів обмеження елетропостачання в нашій країні – наслідки вже восьми з початку цього року ракетних ударів російськими окупаційними військами по українській енергосистемі. Для подолання дефіциту залучаються імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але, через масштабність пошкоджень ворогом, цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

АВАРІЙНА ДОПОМОГА: вчора, 1 липня, у вечірні години для зменшення обсягу обмежень споживання та підтримки резервів в енергосистемі, Україна залучала аварійне постачання електроенергії з Угорщини, Польщі, Словаччини. Сьогодні у вечірні години також планується аварійне постачання з сусідніх європейських країн.

Сьогодні, 2 липня, з 13:00 до кінця доби обленерго застосовують по три черги графіків погодинних відключень. Причина обмежень – споживання продовжує зростати разом зі спекою.

ІМПОРТ: протягом доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови загальним обсягом 30 796 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1595 МВт.

ЕКСПОРТ: Не відбувається і не передбачається.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button