КультураСуспільство

Випускниці з Корабельного району дарують чудовий настрій

Ми щиро вітаємо випускників ДЦ позашкільної роботи Корабельного району

Цей материал також доступний

Сертифікати про позашкільну освіту отримали днями випускники Дитячого Центру позашкільної роботи Корабельного району міста Миколаєва.

На святковому заході вихованці «Народного художнього колективу» вокального об’єднання “Відлуння” (керівниця – Антоніна Шевченко) – а саме Анастасія Гмиря, Поліна Новицька, Дар’я Кокітка – отримали сертифікати та ще й дипломи Міжнародного конкурсу “Мистецький Суперкубок”: усі троє стали Лауреатами ІІ Премій. У виконанні дівчат прозвучали сучасні пісенні композиції, які стали родзинкою свята в ДЦ, та створили усім присутнім чудовий настрій. Сертифікати про позашкільну освіту отримали також Марія Бандура, Марія Ворона та інші.

Випускний в ДЦ Корабельного району

“Ми щиро вітаємо вихованців з завершенням важливого етапу життя. Цей шлях був сповнений творчості, натхнення та нових відкриттів. Сподіваємось, що отримані знання допоможуть у подальшому навчанні та сприяють професійному становленню. Нехай мрії ведуть до нових вершин, а творчість, і надалі буде супутницею в житті, – привітали випускників педагоги ДЦ.

Випускниці ДЦ Корабельного району

Приєднуємось до привітань!

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button