ПолітикаСуспільствоТема дня

Без перемоги миру не буде! - начальник штабу полку «Азов» виступив проти перемирʼя з рф

«Навіть не думайте, якщо спробуєте — буде погано»

Цей материал також доступний

Начальник штабу 12-го полку спецназу «Азов» Національної гвардії України, Богдан Кротевич, висловив категоричну позицію щодо перемовин з Росією. Військовослужбовець наполягає на продовженні бойових дій до повної перемоги над ворогом.

Таку заяву він зробив 30 травня у своїй соцмережі X, реагуючи на нещодавні заяви української влади щодо підготовки до Другого саміту миру, можливе залучення до якого Росії викликало значний резонанс.

На одній з конференцій у Брюсселі президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна та її союзники працюють над планом дій, який має змусити Росію припинити війну. Цей план буде представлений на Другому саміті миру, який відбудеться у найближчі місяці.

Читайте також: Президент Зеленський заговорив про мир: що думають миколаївці?

Однак Богдан Кротевич вважає, що такі перемовини лише затягнуть конфлікт і перенесуть його на наступні покоління:

“Ніякого миру без перемоги. Перемога одна — жодного російського солдата на території України. Нащадкам ми цю війну не лишимо, і ви теж не лишите, бо якщо спробуєте, буде погано,” — написав Кротевич.

У своїх дописах він також виклав пропозиції щодо поліпшення ситуації на фронті. Кротевич закликає забезпечити полк «Азов» західною зброєю та зменшити кількість генералів у військах:

“Краще б комбригів на ставку кликали, «Азову» зброю західну дали. Створили би дивізії, поставили б туди бойових комбригів як Редіс (командувач «Азову» Денис Прокопенко). Розпустили би ОТУ (фронтові оперативно-тактичні угрупування) та генералів би поменше в військах — от вам план миру шляхом перемоги,” — додав він.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button