Суспільство

Санрейди в Корабельному: видано ще 11 протоколів і 35 попереджень мешканцям

З 24 по 30 червня 2024 року адміністрації районів міста перевіряли чистоту і санітарію

Цей материал також доступний

Адміністрації районів міста щотижня проводять перевірки, щоб забезпечити дотримання правил благоустрою, санітарного стану територій і чистоти.

З 24 по 30 червня 2024 року фахівці адміністрацій обстежили різні території, зосереджуючи увагу на санітарному стані торгових закладів, послугових сфер і приватного сектору, а також перевірили наявність угод на вивіз сміття. Додатково були проведені роз’яснювальні роботи та інші заходи з метою покращення ситуації, про що пресслужба міської ради.

У Корабельному районі обстежили територію вулиць приватного сектору: Гетьмана Сагайдачного, Національної гвардії, Ольшанців, Леваневського, Академіка Рильського, Уральська, Балтійська, Металургів. За підсумками роботи склали 11 адміністративних протоколів, надали 35 попереджень домовласникам та провели роз’яснювальну роботу.

У Центральному районі оглянули територію по вулицях Мала Морська, Громадянська, Маріупольська, Соборна, 3 Слобідська, проспект Героїв України та мікрорайонах Варварівка, Матвіївка, Тернівка. Перевірили 83 об’єкти, за результатами склали 36 адміністративних протоколів.

У Заводському районі перевірили санітарний стан вулиць Галини Петрової, 8 Березня, Бузника, Шосейної, 2 Поперечної, пр. Центрального. За результатами склали 12 адміністративних протоколів.

В Інгульському районі протягом минулого тижня оглянули територію за адресами: вул. Нагірна, Театральна, Молодогвардійська. За результатами роботи склали 28 адміністративних протоколів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button