Суспільство

Недбалість чи забудькуватість: як волонтери рятували забуті гроші

У Миколаєві волонтери розшукали жінку, яка віддала на благодійність конструктор з конвертом грошей

Цей материал також доступний

Історія з несподіванкою трапилася в Миколаєві. Волонтерка Міла Юрченко розповіла про випадок, коли у волонтерському центрі знайшли конверт з грошима, захований у дитячому конструкторі, який було передано на благодійність.

Пряма мова Міли Юрченко:

“Сьогодні до нашого волонтерського центру, біля 11 години дня, жіночка привезла речі та іграшки. Після того, як жіночка поїхала, в коробці з дитячим конструктором ми знайшли конверт з написом та грошима. Припускаємо, що людина зберігала в коробці гроші, але віддаючи забула про цей конверт. Сума немаленька, тому просимо розповсюдити публікацію в надії, що жіночка побачить, впізнає свої речі та забере залишений конверт”.

Оновлення ситуації

Завдяки активному поширенню інформації у соціальних мережах, власницю конверта вдалося швидко знайти. Її звуть Людмила, і вона вже вийшла на зв’язок.

Пряма мова Міли Юрченко про знайдену власницю:

“Жіночка вийшла на зв’язок, побачила оголошення про розшук в одній з вайбер-групі. Її звуть Людмила. Вибачалась, що доставила клопоту. Гроші, які були знайдені в коробці з конструктором, належать її донечці (були подаровані на День Народження бабусею з дідусем), тому пані Людмила не знала, що вони там. Були названі всі речі, які були принесені, ім’я дитини та від кого подарунок, бо це було на конверті. Дуже вдячна всім, хто допоміг розповсюдити інформацію про пошук! Конверт буде передано у вівторок, так як пані Людмила наразі виїхала з міста на декілька днів до Снігурівки”.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button