Суспільство

"Каністри не першої свіжості": миколаївців закликали кипʼятити воду навіть з пунктів видачі

Спеціалісти підприємства ретельно контролюють якість води з мікробіологічної та фізико-хімічної точок зору

Цей материал також доступний

Для забезпечення особистої безпеки, ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” рекомендує кип’ятити воду, набрану на точках видачі очищеної води, через зростання температури зовнішнього повітря. Навіть при тому, що спеціалісти підприємства ретельно контролюють якість води з мікробіологічної та фізико-хімічної точок зору, кожна особа, яка бере воду, повинна мати повну впевненість, що її ємності відповідають всім вимогам безпеки.

“Дуже часто на наших точках видачі безкоштовної очищеної води ми бачимо як мешканці міста набирають воду у баклажки або ж харчові каністри «не першої свіжості», а потім воду з них використовують для пиття/ приготування їжі тощо. Тож хочемо нагадати про те, що періодично варто змінювати ємності, аби убезпечити себе та рідних від усіляких негараздів”, – розповідає підприємство.

Тара, яку використовують містяни для набирання і зберігання води з точок ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, грає ключову роль у забезпеченні безпеки її споживання, хоча сама вода є повністю придатною для вживання і піддається суворому контролю якості.

“Зважаючи на це, рекомендуємо все ж кип’ятити воду перед вживанням”, – закликає ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”.

Читайте новини першими

Связанные статьи

4 комментариев

  1. Автор статьи наивен как дитя, многие николаевцы, особенно пенсионеры, пытаются экономить на оплате за воду и набирают очищенную воду, для стирки, мытья, и даже полива огорода, вот по этому, чистота баклажек не имеет для них ни какого значения!

  2. Elena Tishcenko пенсионеры на стирку не наносятся.На баклажках они экономят.Наивная вы.

  3. Натали Усенко Это вы наивная, считая пенсионеров такими, там где я набираю воду у них всех чистенькие и новые баклажечки, а вот приезжают машинами и набирают воду в грязные и уже зеленые 10 литровые баклажки, явно что не для приготовления пищи, а для технических нужд, и носят и носят, один раз насчитала 50 десятилитровых баклажек!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button