Суспільство

У миколаївському зоопарку - бебі-бум: люди побачили молодих пум, рисів та сервалів

ФОТО

Цей материал також доступний

26 червня 2024 року в Миколаївському зоопарку адміністрація представила фото чудових, ніжних і грайливих дитинчат пуми (Puma concolor), які тепер можна побачити у вольєрі навпроти нових вольєрів “Острова звірів“.

“Звертайте увагу на вихід з кам’яного гроту – саме з нього найчастіше визирають допитливі мордочки малюків”, – повідомляє адміністрація.

17 травня 2024 року народились троє кошенят пуми на ім’я Анда, яка прибула до зоопарку з Рівненського зоопарку у 2021 році. Незважаючи на те, що це її перший досвід материнства, Анда проявила себе чудовою матір’ю, уважно доглядаючи за своїми дітками, годуючи їх, граючись і захищаючи від відвідувачів і співробітників зоопарку.

Пума Анда та її дітлахи

Вперше дитинчат вдалося оглянути лише у їх місячному віці, коли заманили маму в інший вольєр за допомогою смаколиків. До цього часу Анда не відходила від своїх дітей. Під час огляду стало відомо, що серед малюків один є самець і дві – самки.

Після огляду самка почала пильно стежити за співробітниками зоопарку і намагається приховати своїх дітей від них.Сьогодні малюки навіть вийшли з грота і спустились вниз, але їх мама негайно привела назад у укриття. Тато малюків, Арман, який народився в Миколаївському зоопарку у 2015 році, можна побачити в сусідньому вольєрі.

Рись Зара та її дитинчата

Маленьких дитинчат рисі євразійської, які народились 27 травня 2024 року, наразі можна побачити лише здалеку. Вхід до їх вольєру тимчасово закритий, щоб не турбувати малюків. Серед рисенят троє самців. Мама дитинчат звуть Зара, тато – Люпин.

Це другий приплід Зари; про старшого брата малюків, рисеня Прутю, яке штучно годували наші ветеринари, ми раніше повідомляли на сторінці зоопарку.

Якщо спочатку Зара, будучи недосвідченою матір’ю, не годувала першого малюка, то зараз вона проявила себе як відмінна мати, яка годує і захищає своїх малюків. Вона не сама в цьому, їй допомагає бабуся дитинчат на ім’я Забава, яка проживає в тому ж вольєрі і активно бере участь у вихованні потомства. Разом з дочкою Зарою вони захищають кошенят і виявляють агресію до співробітників і фотографів.

Кошенят сервалів

Троє малюків (два самця і самка) народились 4 квітня 2024 року у пари сервалів Міри і Хасана. Це перший приплід для Міри. Самка самостійно годує дитинчат і дбайливо за ними доглядає. Зараз малюки разом з матір’ю перебувають у внутрішньому приміщенні, але незабаром ви зможете побачити їх на виставці.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button