Суспільство

Меблі для гуртожитка в Миколаєві: Данія підтримує внутрішніх переселенців

Проте це лише частина допомоги

Цей материал також доступний

Данська рада у справах біженців продовжує облаштовувати гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб у Миколаєві. Нагадаємо, що цей гуртожиток розрахований приблизно на 200 осіб. Цього разу вони надали частину меблів, зокрема:

  • 100 письмових столів;
  • 100 полиць на стіну;
  • 24 кухонні шафи;
  • 4 стелажі для книг;
  • 1 тумбу під телевізор.

Пресслужба Миколаївської міської ради повідомила, що наприкінці травня організація вже передала 133 одиниці побутової техніки для гуртожитку. Серед них були праски, витяжки, чайники, мікрохвильовки, сушарки для одягу та телевізор.

Проте це лише частина допомоги. Незабаром організація надасть ліжка, крісла-ліжка, дивани та інші необхідні меблі для комфортного проживання. Ця підтримка стала можливою завдяки фінансуванню від Ново Нордіск.

“Миколаїв дякує за допомогу, адже наша спільна мета – створити комфортні умови для людей, які, на жаль, залишилися без житла. Ми прагнемо, щоб цей гуртожиток справді став для них другим будинком. Кожен новий предмет меблів чи техніки – це крок до створення затишку для внутрішньо переміщених осіб. Підтримка DRC та Ново Нордіск допомагає нам забезпечувати гідні умови для тих, хто потребує нашої допомоги”, – всиловила слова подяки міська рада.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button