Пригоди

Росія створює нову армію для війни в Україні: 51-ша загальновійськова армія націлена на Харків

Росіяни перекинули на Харківський напрямок підрозділи з Херсонської області та інших ділянок фронту.

Цей материал також доступний

Аналітики Інституту вивчення війни (ISW) повідомили, що Росія могла сформувати ще одну загальновійськову армію для розгортання в Україні. Згідно з їхнім звітом від 25 червня, йдеться про 51-шу армію, до складу якої входить 9-та мотострілецька бригада.

Юрій Повх про ситуацію на Харківському напрямку

Юрій Повх, представник Оперативно-тактичного угруповання військ “Харків”, заявив, що окупанти планують перекинути 9-ту мотострілецьку бригаду 51-ї армії на Харківський напрямок. За його словами, російські війська перемістили підрозділи з Херсонської області та інших ділянок фронту для посилення цього напрямку.

Коментарі підполковника Назара Волошина

Представник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця”, підполковник Назар Волошин, також підтвердив плани перекидання частин 155-ї бригади морської піхоти (Тихоокеанський флот) та 9-ї мотострілецької бригади 51-ї армії на Харківський напрямок. Це потрібно для компенсації важких втрат, яких зазнали російські війська.

Масштабні реформи в російській армії

Аналітики зазначають, що російська армія зараз проходить масштабні реформи, включно зі створенням нових загальновійськових з’єднань армійського рівня. Підрозділи 155-ї бригади морської піхоти та 9-ї мотострілецької бригади (1-й армійський корпус так званої “ДНР”) переміщено із заходу та південного заходу від Донецька на Харківський напрямок.

“Посилання українських джерел на ’51-шу армію’ можуть слугувати раннім індикатором того, що Росія сформувала ще одну загальновійськову армію для розгортання в Україну”, — йдеться у звіті.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button