СуспільствоТема дня

Україна повернула 90 захисників з російського полону: більшість – оборонці Маріуполя

Висловлюємо окрему подяку Об’єднаним Арабським Еміратам

Цей материал також доступний

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив про успішне повернення 90 українських військових з російського полону. Серед них 32 нацгвардійця, 18 прикордонників, 17 представників Військово-морських Сил, 15 бійців ЗСУ та 8 тероборонівців.

Особлива увага була приділена оборонцям Маріуполя, з яких 52 бійця вийшли з “Азовсталі”. Також з полону визволено 5 нацгвардійців, які охороняли ЧАЕС.

У повідомленні підкреслюється:

“За активну допомогу у звільненні українських військових з російського полону висловлюємо окрему подяку Об’єднаним Арабським Еміратам“.

Президент Зеленський підтвердив обмін полоненими. За його словами, додому з російського полону повернулися 90 українських воїнів:

“Воїни Нацгвардії, ВМС, армії, тероборонці, прикордонники. Ті, хто захищали Маріуполь. Ті, хто захищали ЧАЕС. Ті, хто були на Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому та Луганському напрямках”, – зазначив він.

Президент також додав:

“Продовжуємо роботу задля звільнення кожного й кожної. Шукаємо правду про всіх, кого може утримувати ворог. Дякую нашій команді, яка займається обмінами: Буданов, Єрмак, Малюк, Клименко, Лубінець. Усім партнерам, які допомагають, ОАЕ за сприяння у звільненні цих наших людей. Разом можемо досягати навіть найскладніших результатів”.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button