Пригоди

Україна вразила понад 30 НПЗ та нафтобаз у Росії, - Зеленський

Дрони СБУ знищують нафтопереробку в Росії

Цей материал також доступний

Президент Володимир Зеленський під час привітання воїнів Центру спеціальних операцій “А” Служби безпеки України з 30-річчям зазначив важливість їх внеску у війну проти російської агресії.

Центр спеціальних операцій “А” заслужено вважається одним із найкращих бойових підрозділів України.

Пряма мова президента Зеленського:

“Ваші бойові результати позитивно вплинули на всі стратегічні битви цієї війни – від захисту Києва до очищення від ворога простору Чорного моря, від боїв на Харківській та Донецькій областях до спеціальних операцій у стратегічній глибині ворожої території”.

Володимир Зеленський також наголосив, що українці повинні знати і бути вдячні воїнам ЦЗГ “за мінусування економічного потенціалу Росії, який працює на війну – за удари по російській нафтопереробці”.

Пряма мова президента Зеленського:

“Вже вражено понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів та нафтобаз держави-терориста. Для дронів СБУ вже й відстань у півтори тисячі кілометрів не проблема. Разом з успіхами ГУР та наших Збройних сил це дуже вагомі результати, що наближають справедливе для України закінчення цієї війни та забезпечують реальну, відчутну, хворобливу відповідальність Росії за все вчинене проти України”.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button