Пригоди

Дві дружини зниклого військового зійшлися в суді: одна з них виявилася фіктивною

Суд виніс резонансне рішення у справі про фіктивний шлюб зниклого військовослужбовця

Цей материал також доступний

У одному зі столичних судів майже рік розглядали справу, де колишня дружина зниклого безвісти військовослужбовця вимагала визнати другий шлюб свого колишнього фіктивним. Вона стверджує, що в день реєстрації шлюбу чоловіка не було в Києві. Додатково, в РАЦСі не було жодного фото молодят. Нова дружина військового – колишня працівниця цього самого РАЦСу.

Колишня дружина зниклого військового впевнена, що чоловік не одружувався вдруге.

За цією справою у Дніпровському суді Києва ТСН стежила впродовж року. Позивачка Ольга – колишня дружина бійця, діє від імені малолітньої дитини. За її словами, цей шлюб не міг бути укладеним, бо її колишнього чоловіка фізично не було ні в Києві, ні в РАЦСі. Підпис на документах фальшивий, що підтверджує висновок Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Пряма мова Ольги: “До мене 16 вересня з військкомату прийшли і вручили мені сповіщення, що він безвісти зниклий”.

Нова дружина Яна Біднюк: ця жінка називає себе законною дружиною зниклого безвісти бійця. Вона стверджує, що розписалася з чоловіком 2 серпня, а потім він поїхав на службу. За місяць він зник безвісти під Бахмутом. ТСН не показує обличчя бійця і не розголошує його ім’я, адже все ще є сподівання, що він може бути в полоні і це може йому нашкодити.

Саме Ольгу (як матір дитини бійця) особисто сповістили про зникнення, і перші місяці вона як опікунка отримувала його бойові – 100 тисяч гривень на місяць. Раптово, через пів року після зникнення чоловіка, надійшло сповіщення з військової частини – виплати її ексчоловіка тепер отримує нова дружина Яна Біднюк.

Позиція РАЦСу: У Дніпровському РАЦСі Києва відмовилися коментувати це. Цей факт ускладнюється тим, що Яна Біднюк раніше працювала в цьому РАЦСі і зараз працює в системі РАЦСу, в Міністерстві юстиції. Колишня начальниця Яни, Оксана Воротнікова – керівниця Дніпровського РАЦСу, відмовилася відповідати на будь-які запитання ТСН.

Свідчення Яни Біднюк: На засіданні суду вона розповідала, що вона зі своїм майбутнім чоловіком і на море їздила відпочивати, і до Львова на Різдво. Однак жодних фото звідти не має.

Пряма мова Яни Біднюк: “Він не фотографується ніколи”.

Яна Біднюк плуталася у хронології подій у день реєстрації. Хто де був, коли вона пішла до перукарні, коли ходили за обручками. За даними з військової частини, від дня мобілізації, 25 лютого 2022 року, чоловік у відпустці не був, у медроті теж, СЗЧ не мав. І рапортів про відпустки, і рапорту на одруження у військовій частині не мають.

У суді свідчення давав і батько зниклого військового. Яну Біднюк він бачить вперше і взагалі не знав про існування цієї жінки в житті свого сина.

Суд досліджував усі документальні докази, які надали сторони. Однак доказів, які б засвідчили перебування чоловіка в Києві і тим паче в РАЦСі у день реєстрації шлюбу, адвокатка Яни Біднюк не надала.

Через дві години суддя оголосила вирок:

“Визнати шлюб, зареєстрований Дніпровським відділом держреєстрації актів цивільного стану у місті Києві між військовим і Біднюк Яною Всеволодівною, актовий запис від 2 серпня 2022 року, неукладеним”.

Анулювання запису і подальші дії: Дніпровський РАЦС за рішенням суду має анулювати актовий запис. Адвокатка Яни Біднюк каже, що буде подавати апеляцію. Хто саме підробив документи та підписи – це вже визначатиме інша кримінальна справа.

За час розгляду цієї справи Біднюк отримала бойових виплат на понад 1 мільйон гривень.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button