Суспільство

Японія рятує "Миколаївоблтеплоенерго": чи вистачить техніки на зиму?

ОКП "Миколаївоблтеплоенерго" отримало допомогу від уряду Японії: трактори, кульові крани та регулятори тиску газу

Цей материал також доступний

Нещодавно ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” отримало допомогу від уряду Японії через Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA). У пакеті допомоги: два трактори з причіпами та додатковим обладнанням, регулятори тиску газу у кількості 22 одиниць та 330 кульових кранів.

Микола Логвінов, директор ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, висловив подяку:

“Ми надзвичайно вдячні нашим міжнародним донорам за те, що у непростий для країни час вони підтримують, зокрема, й теплопостачальні підприємства, надаючи необхідну спецтехніку та устаткування. Ми цінуємо увагу уряду Японії до нас та висловлюємо свою вдячність за отриману допомогу”.

Також варто зазначити, що, передавши підприємству спецтехніку, Японське агенство міжнародного співробітництва (JICA) подбало й про проведення тренінгу. Представники ТОВ СК “Антстрой” провели навчання для фахівців ОКП “Миколаївоблтеплоенерго”, які безпосередньо працюватимуть на тракторах. На тренінгу водії та механіки автоцеху дізналися про функції обладнання, методи роботи, усунення несправностей, щоденне обслуговування та функціонал тракторів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button