Пригоди

Пастка для росіян: Українські війська оточили 400 окупантів у Вовчанську

Частина здалася

Цей материал також доступний

Українські війська під час важких боїв оточили близько 400 російських окупантів на хімічному заводі в центрі міста Вовчанськ Харківської області. Тридцять росіян вже здалися після того, як військовим країни-агресора Росії не вдалося прорвати оборону Збройних сил України.

Про це повідомило видання Forbes.

Спроба росіян перетнути річку Вовчу: Російські військові намагалися перетнути річку Вовчу, яка проходить зі сходу на захід через центр Вовчанська, щоб захопити ПАТ “Вовчанський хімзавод”. План росіян полягав у тому, щоб захопити хімзавод, а потім розпочати операцію з форсування річки. План провалився, коли українські війська атакували та просунулися на кілька кварталів на північ, що дозволило відрізати росіян на заводі від їхніх товаришів на заході.

Дії російських командирів: “Російські командири знали, що потрапили в біду. Цими вихідними вони наказали своїм військам на захід від хімзаводу пробивати українські позиції. Дві спроби прориву до оточених російських військ були відбиті українськими силами оборони. Під час важких боїв на вихідних українські війська оточили близько 400 росіян на хімічному заводі в центрі Вовчанська. Тридцять росіян здалися після того, як неодноразові спроби їх врятувати не вдалися”, – йдеться у матеріалі Forbes.

Важливі деталі: Видання наголошує, що стільки росіян потрапили у “котел” у місті, яке повністю не контролює жодна зі сторін, і це має здивувати російських командувачів. Російська армія не повинна була загрузнути у Вовчанську та не передбачала зазнати таких втрат у невдалій спробі захопити плацдарм для можливої ​​спроби перетнути одну вузьку річку в центрі міста, пише Forbes.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button