Суспільство

Незадоволення станом доріг у Корабельному: мешканці закликають до дій

Звернення і передала їх на виконання в Адміністрацію району

Цей материал також доступний

17 червня 2024 року у Facebook-групі ‘Contact Center при Миколаївській міській раді’ люди вкотре висловили своє незадоволення станом міських доріг. Так, мешканець Корабельного району Андрій К. звернув увагу на неприйнятний стан доріг у мікрорайоні Широка Балка і закликав до негайного ремонту:

“Прошу звернути Вашу увагу на жахливий стан дороги по вулиці Коцюбинського перетин з вулицею Кришталева (Ш.Балка)! Неодноразово зверталися з проханням будь-якого ремонту, але постійно отримували відповідь, що грошей до бюджету не закладено для ремонту цих вулиць”, – розповів в повідомлені Андрій.

Дороги по вулиці Коцюбинського перетин з вулицею Кришталева

Також у той же день мешканка району Світлана А. також звернулася з заявою щодо стану доріг. Вона закликала до проведення ремонту для забезпечення безпечного проходу мешканцям:

“Просимо зробити дорогу прохідною за адресою провулок Колективний (Корабельний район)”, – повідомила мешканка.

провулок Колективний

Служба “Оперативного Реагування” зареєструвала обидва звернення і передала їх на виконання в Адміністрацію Корабельного району. На 17 червня повідомлено, що звернення щодо вулиці Коцюбинського перетин з вулицею Кришталева (Ш.Балка) буде оброблятися ще протягом 29 днів, а щодо провулку Колективний – протягом 6 днів.

Читайте новини першими

Связанные статьи

2 комментариев

  1. Зато грошей до бюджету закладено бардюри викопувати та назад закопувати по всьому району😡😡

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button