Суспільство

Загиблий сержант під Бахмутом: миколаївці вимагають для воїна звання Героя України

Миколаївці просять надати звання Героя України сержанту поліції Курчаковському Віктору, який загинув під Бахмутом

Цей материал також доступний

На сайті президента України з’явилася петиція з проханням присвоїти звання Героя України сержанту поліції Курчаковському Віктору Васильовичу, який загинув на фронті в боях під Бахмутом. Наразі вона зібрала 24 032 голоси із необхідних 25 000.

Віктор Курчаковський – сержант поліції, поліцейський взводу № 2 роти № 2 батальйону № 4 («Тавр») полку Управління поліції особливого призначення № 2 (штурмовий полк «Цунамі») Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада “Лють”». Народився 17 червня 1993 року в селі Новошмидтівка Новоодеського району Миколаївської області. До війни працював у Національній поліції України, а після її початку ухвалив рішення перейти на службу до спецпідрозділу поліції.

Загинув 22 листопада 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Майорське Бахмутського району Донецької області.

У тексті петиції зазначено:

“У районі населеного пункту Майорськ Віктор одним із перших йшов на штурм ворожих позицій та виявив справжній героїзм! Бойові товариші Віктора були свідками його вчинків і знають, що він ніколи не боявся йти першим у бій! І йдучи тоді першим, Віктор загинув! Загинув у бою зі зброєю в руках! Сім’я пишається Віктором, він був найкращим Сином, Батьком, найкращим чоловіком та братом. Віктор Курчаковський заслуговує на найвищу державну нагороду – Героя України (посмертно). Уклін та честь Герою. Вічна пам’ять. Слава Україні!”

Читайте новини першими

Связанные статьи

3 комментариев

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button