СуспільствоТема дня

Серйозні виклики для енергосистеми України: ситуація з відключеннями світла стане складнішою

20 годин без світла - реальний сценарій? ВІДЕО

Цей материал також доступний

Наступного тижня (з 17 червня 2024 року) українська енергосистема зіткнеться з серйозними викликами, – попередив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький у своєму інтерв’ю для «Української правди» 14 червня.

Кудрицький зазначив, що уникнути відключень електроенергії для побутових споживачів не вдасться через два основних фактори: прогнозоване зростання енергоспоживання через повернення спеки та виведення в ремонт чергового енергоблока атомної електростанції (АЕС).

“Ми будемо мати справу відзавтра вже зі зниженою потужністю на атомних електростанціях, як очікується. І в середині двадцятих чисел червня – ще будемо мати додатковий крок зниження потужності на АЕС. Це пов’язано саме з ремонтною кампанією. І часто люди, коли чують «ремонтна кампанія», у них виникають запитання: чи не можна ці ремонти перенести, чи можна ці ремонти відкласти, скасувати? Справа в тому, що ця ремонтна кампанія, вона, по суті, є кампанією з перевантаження палива, під час якого здійснюються ремонти. Тому, оскільки паливо має здатність виробляти енергію тільки певний час, і коли воно вигорає – його треба точно міняти. Тому ці речі дуже важко якось «посунути» в часі. Це можна відтермінувати на декілька днів, або на тиждень такий ремонт, але точно його не можна повністю усунути, тому що це пов’язано саме з кампанією із перевантаження палива на АЕС”, – зазначив Володимир Кудрицький.

 

Читайте новини першими

Связанные статьи

6 комментариев

  1. Не 2 фактора,а 3 фактора- полное отсутствие контроля за расходом. Сколько жрут станции 4 G? А хотят перейти на 5 Ggg. Это в Четыре раза больше расход. Греем атмосферу ????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button