Суспільство

Від кінолога до вибухотехніка: історія Олександри "Гайки" Лавриненко

Олександра Лавриненко служить у лавах поліції вже чотири роки

Цей материал також доступний

Олександра Лавриненко ( позивний “Гайка“)- старший інспектор управління вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Вона відзначається як єдина жінка в команді поліцейських вибухотехніків.

Поліція Миколаївщини повідомляє, що Олександра служить у лавах поліції вже чотири роки. Як колишній кінолог, вона має великий досвід у вихованні службових собак, спеціалізуючись на пошуку вибухових матеріалів та запаховому сліду людини.

Олександра активно співпрацює зі своїми колегами та приймає участь у розміновуванні територій Миколаївщини, які були окуповані та заміновані.

Чи вона відчуває страх? Так звісно, адже кожен виклик може бути потенційно небезпечним! Однак, за словами поліцейської, головне – дотримуватися чітких алгоритмів у роботі та заходів безпеки:

“Страх це звичайний людський фактор. Головне щоб страх не затуманив твій розум. Ти повинен розуміти, що ти робиш. В тебе повинен бути план дій. Почуття, страху та жалісті вони йдуть позаду, щоб не заважало нашій роботі”, – відповіла Олександра.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button