Економіка

Миколаїв на морському дні: надії на допомогу

Наше місто є центром розвитку блакитної економіки в Україні.

Цей материал також доступний

Україна і МИКОЛАЇВ зокрема долучені до стратегії ЕКОНОМІЧНИХ ЗМІН ЄС, – один з головних меседжів ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОРСЬКОГО ДНЯ в Україні.

Цього року захід «До стійкої морської економіки» не випадково знову відбувся у Миколаєві. Наше місто є центром розвитку блакитної економіки в Україні.

Артем Ващиленко, голова наглядової ради Морського Кластеру України та координатор Team Europe Mykolaiv, підкреслив, що мета заходу – об’єднання для підтримки всіх зацікавлених сторін у розвитку морської галузі України, активізації українського бізнесу у морській спільноті ЄС та відновлення галузі як цілісної та стійкої структури.

Керівник проєкту «Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні» Денис Черніков повідомив про політику ЄС в напрямку партнерства та розвитку в морській галузі.

«Ми тут, на Європейському морському дні 2024 у данському Свенборгу, не просто серцем з Україною. Варто лише згадати про співпрацю, яка вже відбувається між Миколаєвом і Данією. Після війни вона посилиться: стрімко розвиватимуться технології, оборонні заходи, морська логістика», – розповів під час прямого зв’язку з Миколаєвом Б`ярн Віхе Бетчер, директор з міжнародних справ Danish Maritime.

В Європейському морському дні в Україні взяли участь члени Морського Кластеру України, керівники і менеджери суднобудівних, судноремонтних, інжинірингових  компаній, торгівлі, судноперевезень, прибережних послуг, міжнародні і українські експерти в галузі блакитної економіки.

Захід організований  Team Europe Mykolaiv та Морським Кластером України за підтримки Представництва ЄС в Україні в рамках Європейського морського дня 2024.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button