СуспільствоТема дня

Кім про електрику: «Маємо затягувати пояси»

Віталій Кім про ситуацію з енергосистемою: «У нас дуже погана ситуація з електрикою»

Цей материал також доступний

Голова Миколаївської ОВА, Віталій Кім, розповів про складний стан української енергосистеми та новий план дій для забезпечення електропостачання. Про це він заявив у своєму відеозверненні.

Пряма мова Віталія Кіма:

«У нас дуже погана ситуація з електрикою. Зараз люди і 12, і 16 годин без світла сидять. Розмовляв з “Укренерго”, цими вихідними буде новий план, де світло буде вимикатися не згідно лімітів по областям, а по чергам. Тобто виключають дві черги з шістьох, приблизно 30% людей без світла,» — заявив очільник Миколаївщини.

Покращення очікується, але не для всіх

Віталій Кім зазначив, що стан енергосистеми має покращитися завдяки поверненню в експлуатацію одного з пошкоджених енергоблоків. Однак, через тиждень інший енергоблок буде виведений на ремонт.

«Маємо затягувати пояси по електриці, маємо економити всі зараз. Ми працюємо над тим, аби графіки були більш менш придатними,» — додав Кім.

Читайте новини першими

Связанные статьи

15 комментариев

  1. Контролёра нельзя затянуть во двор,чтоб счётчик проверить. Никто не контролирует что твориться с расходом в магазинах,там холод ина такая что люди простужаются. Глушилки везде жрут электрики немеряно. Никто не контролирует ничего,значит утекает в прорву немеряно. Что тогда мы экономим???

    1. Teleservis Dtv Только простому народу от этого легче не станет...Этих бездарей вороватых от власти нужно гнать метлой.

    2. Зинаида Кобец И кто погонит ? Все знают что наш президент никакущий, его шобло еще хуже и что, все терпят беспредел которых они творят. Они уже начудили столько, что в нормально стране народ уже бы палками их гнал в первый год, а мы уже шестой год идиотов содержим и даем нами помыкать.

  2. Може і на зарплаті ,преміях,надбавках держслужбовців теж треба економити?Війна ж в країні ,пояси треба починати затягувати з верхівки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button